II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

28. 12. 2015 – 03. 01. 2016

PONIEDZIAŁEK – 28.12.

Św. Młodzianków

11.00

DO ŚW. MŁODZIANKÓW ZA DZIECI NASZEJ PARAFII.

WTOREK – 29.12.

8.00

Za + Pawła SŁUPINA.

ŚRODA – 30.12.

18.00

W intencji Krystyny FIGURA.

Za ++ z rodzin SIEGMUND i BARTECZKO

CZWARTEK – 31. 12

ADORACJA

10.00

—-

17.00

Za ++ w 2014 roku.

ADORACJA PARAFIALNA.

17.00

ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU.

0.00

POWITANIE NOWEGO ROKU.

NOWY ROK

01. 01. 2016

10.00

Za + Henryka CHLUDEK i ++ CHLUDEK FRANICA, GRUSZKA.

15.00

ZA PARAFIAN.

SOBOTA – 02. 01

8.00

 

II NIEDZIELA

BOŻEGO NARODZENIA

03. 01. 2016

18.00

 

8.00

 

10.00

Za + męża Henryka BUJAK w 6 rocznicę śmierci.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

KIERMASZ PARAFIALNY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

20. 09. – 27. 09. 2015

30 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

20. 09. 2015

18.00

Za + Artura NOLL i ++ z rodzin NOLL i KOSTKA.

8.00

W intencji Sybili CIBIS z okazji urodzin.

10.00

SUMA: ZA PARAFIAN.

ROCZEK: WIECZOREK Aleksander.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 21. 09

18.00

Za ++ z rodziny TŁUCZYKONT.

WTOREK – 22. 09.

7.00

 

ŚRODA – 23. 09.

18.00

MSZA SZKOLNA: Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy FLEGEL.

CZWARTEK – 24. 09.

7.00

 

PIĄTEK – 25. 09.

18.00

W intencji rodziny Iwony i Grzegorza MIKRUT.

SOBOTA – 26. 09.

8.00

Za + Herberta FLEGEL w 1 rocznicę śmierci.

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 09. 2015

18.00

W intencji Jadwigi KALA z okazji 89 urodzin.

8.00

Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny MAREK.

10.00

Za + ojca Waltera SŁUŻAŁEK, syna Piotra i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 09. – 20. 09. 2015

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 09. 2015

18.00

Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny KUKIEŁKA.

8.00

Za + Marię SEUCHTER.

10.00

W intencji Beaty i Aleksandra CEBULAK w 30 rocznicę ślubu.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 14. 09

P. KRZYŻA ŚWIĘTEGO

11.00

ŚLUB RZYMSKI: GLAGLA – NOWAK.

18.00

 

WTOREK – 15. 09.

NMP BOLESNEJ

7.00

 

ŚRODA – 16. 09.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Hildegardę CHLUDEK i ++ z rodz CHLUDEK i PANDER.

CZWARTEK – 17. 09.

7.00

 

PIĄTEK – 18. 09.

Św. Stanisława Kostki

18.00

 

SOBOTA – 19. 09.

8.00

Za ++ z rodzin FICOŃ i MICHALIK.

30 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

20. 09. 2015

18.00

Za + Artura NOLL i ++ z rodzin NOLL i KOSTKA.

8.00

W intencji Sybili CIBIS z okazji urodzin.

10.00

SUMA: ZA PARAFIAN.

ROCZEK: WIECZOREK Aleksandra.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

DOŻYNKI PARAFIALNE I GMINNE

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 09. – 13. 09. 2015

DOŻYNKI PARAFIALNE

I GMINNE.

06. 09. 2015

18.00

Za + Julię i Stanisława WOROBIEC, Franciszka KALBRUN i ++ z pokrewieństwa KALBRUN i WOROBIEC.

8.00

 

10.00

DOŻYNKI – PODZIĘKOWANIE ZA PLONY.

ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 07. 09

18.00

 ZA ++ z rodzin ROSENSBRGER i BARTECZKO.

WTOREK – 08. 09.

NARODZENIE NMP

7.00

 Za ++ Z rodziny RIEDEL

ŚRODA – 09. 09.

18.00

MSZA SZKOLNA:

CZWARTEK – 10. 09.

7.00

 

PIĄTEK – 11. 09.

18.00

Za ++ Jana i Elżbietę ROGOSZ.

SOBOTA – 12. 09.

8.00

Za + Pawła HERICH i pokrewieństwo.

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 09. 2015

18.00

Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny KUKIEŁKA.

8.00

Za + Marię SEUCHTER.

10.00

W intencji Beaty i Aleksandra CEBULAK w 30 rocznicę ślubu.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

22 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 08. – 06. 09. 2015

22 NIEDZIELA ZWYKŁA

30. 08. 2015

8.00

Za + Pawła SŁUPINA w 30 dzień po śmierci.

10.00

W intencji Klaudii i Marcina ULKA w 5 rocznicę ślubu.

ROCZEK: Michał ULKA.

20.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

PONIEDZIAŁEK – 31. 08

18.00

W intencji Teresy TŁUCZYKONT w intencji 60 urodzin.

WTOREK – 01. 09.

8.00

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO.

ŚRODA – 02. 09.

18.00

Za ++ Marię i Michała SZCZYRSKICH.

CZWARTEK – 03. 09.

7.00

Za ++ z rodzin MALERCZYK, CZUBA, JASIULEK.

PIĄTEK – 04. 08.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za + Andrzeja CHLUDEK w 10 i Ilonę w 7 rocznicę śmierci.

SOBOTA – 05. 09.

11.00

W intencji Rajmunda i Kornelii POLACZEK w 25 rocznicę ślubu i Jadwigi POLACZEK w 80 urodziny.

DOŻYNKI PARAFIALNE

I GMINNE.

06. 09. 2015

18.00

Za + Julię i Stanisława WOROBIEC, Franciszka KALBRUN i ++ z pokrewieństwa KALBRUN i WOROBIEC.

8.00

 

10.00

DOŻYNKI – PODZIĘKOWANIE ZA PLONY.

ZA PARAFIAN.

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 08. – 23. 08. 2015

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 08. 2015

18.00

Za + Gerarda CZERNER w 1 rocz. śmierci.

8.00

Za ++ rodziców Marię i Stanisława SIKORSKICH.

10.00

W intencji Marii SOWIAK z okazji 60 urodzin i rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 17. 08

18.00

Za + Adelajdę CZERNER i ++ z rodzin FILUSZ, CZERNER, MAŚLANKA.

WTOREK – 18. 08.

8.00

 

ŚRODA – 19. 08.

18.00

Za + Józefa CHLUDEK w 30 dz. po śm.

CZWARTEK – 20. 08.

8.00

 

PIĄTEK – 21. 08.

18.00

Za + Marię JONDERKO w 3 rocznicę śmierci i Pawła.

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

23. 08. 2015

18.00

Za ++ z rodzin MAREK i SEUCHTER.

8.00

 

10.00