25.03-01.04

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

25. 03. – 01. 04. 2012

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

8.00

Za ++ SZAFRACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK 26. 03

Zwiastowanie NMP

18.00

Za + ojca Stanisława BIELAK w 11 rocznicę śmierci..

WTOREK 27. 03

7.00

Za + Horsta MOWIŃSKI w 1 rocznicę śmierci.

ŚRODA 28. 03

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Alfreda KUKIEŁKA, rodziców i pokrewieństwo.

CZWARTEK 29. 03

7.00

Za + Józefa CHLUDEK i pokrewieństwo MORAWIEC, FRANICA.

PIĄTEK 30. 03

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za ++ Gerarda Emilię MAREK i Gotfryda FLEGEL.

SOBOTA 31. 03

8.00

Za * ks. Artura jego matkę Zuzannę i Agatę

++ pokrewieństwo SLUPINA, MICHALSKI, WOŁOWSKI.

NIEDZIELA PALMOWA

01. 04. 2012

18.00

W intencji Ewy MROZEK z okazji urodzin.

8.00

Za + Mariana NIEZGODA w 6 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji klubu LKS Reńska Wieś na rozpoczęcie sezonu.

15.00

GORZKIE ŻALE.

18-25.03.2012

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 03. – 25. 03. 2012

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZA PARAFIAN.

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK 19. 03

Św. Józefa

12.00

Pogrzeb śp. Marcina KRAMNY. (Cmentarz)

13.00

Pogrzeb śp. Bronisława GERMAŃSKI.

18.00

W intencji ks. Józefa MARFIANY z okazji imienin.

W intencji Józefów naszej parafii i za cieśli.

WTOREK 20. 03

7.00

Za + Helenę KOSTECKĄ, rodziców i Józefa SZILLER.

ŚRODA 21. 03

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Rozalię GOMOLKA w 1 rocznicę śmierci.

Za + Jana AUER 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 22. 03

7.00

Za + Jana Paulinę JANIK syna Romana Bernarda KOSZ i pokrewieństwo.

PIĄTEK 23. 03

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za + męża Alfonsa ZINN, brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR, syna i 2 córki i ++ KOCUR i ZINN.

SOBOTA 24. 03

8.00

Za + Józefa GAWLINA.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

18.00

W intencji Aleksandry POLINOWSKI w 90 urodziny.

8.00

Za ++ SZAFARACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

18-25.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 03. – 25. 03. 2012

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI:

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 19. 03

Św. Józefa

18.00

W intencji ks. Józefa MARFIANEGO.

Za wszystkich Józefów naszej parafii i cieśli.

WTOREK 20. 03.

7.00

Za + Helenę KOSTECKĄ, rodziców i Józefa SZILLER.

ŚRODA 21. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: MSZA SZKOLNA: Za + Rozalię GOMOLKA w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 22. 03.

7. 00

Za + Jana Paulinę JANIK syna Romana Bernarda KOSZ i pokrewieństwo.

PIĄTEK 23. 03.

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za + męża Alfonsa ZINN, brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR, syna i 2 córki i ++ KOCUR i ZINN.

SOBOTA 24. 03.

8. 00

Za + Józefa GAWLINA.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

18.00

W intencji Aleksandry POLINOWSKI w 90 urodziny.

8.00

Za ++ SZAFRACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

Program rekolekcji

REKOLEKCJE PARAFIALNE

15 -18.03. 2012

O. KRYSTIAN PIACZKA, FRANCISZKANIN Z GÓRY SW. ANNY

Kościół naszym domem

CZWARTEK

16. 03

8.00

Za ++ LOS I DAMBIEC.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za ++ z rodziny SMYKAŁA.

19. 00

SPOTKANIE DLA RODZIN.

PIĄTEK

17. 03

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

W intencji Józefa PRAGŁOWSKI z okazji urodzin i całej rodziny.

19. 00

ULICZNA DROGA KRZYZOWA.

SOBOTA

17. 03

8.00

Za + Jadwigę MOSLER, ++ JANIK i pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Gertrudę PRZEZDZIENK, Jana SEUCHTER i Gerarda GRZYBEK.

19. 00

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI:

ZA PARAFIAN.

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

III NIEDZIELA WIELKIRGO POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 03. – 11. 03. 2012

PONIEDZIAŁEK – 05. 03

18.00

Za ++ Piotra i Małgorzatę NORDWIG, Martę Leona KOMOR i pokrewieństwo.

WTOREK 06. 03.

7.00

W intencji rodzin MALERCZYK, JASIULEK.

ŚRODA 07. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Teodozję Bolesława DAROWSKI, Annę Ludwika POSTOLSKI, Innocenty ROKSZTAJN i pokrewieństwo.

CZWARTEK 08. 03.

7. 00

PIĄTEK 09. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

W intencji Patrycji RYPAŁA z okazji 18 urodzin.

W intencji Damiana JANIK z okazji 18 urodzin.

SOBOTA 10. 03.

8. 00

Za + Waltera PIOSEK w 1 rocznicę śmierci.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11. 03. 2012

18.00

8.00

Dziękczynna w intencji Sylwii STRUŻYNA od rodziców.

10.00

W intencji Małgorzaty SZEFER w 70 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

II NIEDZIELA WIELKIEGP POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 02. – 04. 03. 2012

PONIEDZIAŁEK – 27. 02

18.00

Za + Józefa PRÓBA, Franciszka Jadwigę KLAJNOWSKI, Henryka ZIEGERT i pokrewieństwo.

WTOREK 28. 02.

7.00

ŚRODA 29. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Marię Tadeusza KLIMEK, Korneliusza Jadwigę BUJAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 01. 03.

7. 00

PIĄTEK 02. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Alfreda HERICH w 7 rocznicę śmierci.

SOBOTA 03. 03.

8. 00

Za ++ SZAFRACZYK, WOLKE.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

04. 03. 2012

18.00

W intencji rodziny KRÓLEWICZ.

CHRZEST: CZOLLEK Anastazja.

8.00

10.00

W intencji Pawła SCHAEFER z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

POPIELEC

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 02. – 26. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 20. 02

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

W intencji Eleonory z okazji imienin, męża i całej rodziny.

WTOREK 21. 02.

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

ŚRODA POPIELCOWA

22. 02. 2012

7.00

18.00

Za + Adelajdę CZERNER pokrewieństwo CZERNER, FILUSZ, MASLANKA.

CZWARTEK 23. 02.

7. 00

PIĄTEK 24. 02.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Roberta KONIECZNY w 1 rocznicę śmierci.

SOBOTA 25. 02.

8. 00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26. 02. 2012

18.00

Za + Edmunda PRZEZDZIENK i ++ z rodziny.

8.00

W pewnej intencji.

10.00

Za ++ Eleonorę i Brygidę MROZEK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

VI Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 02. – 19. 02. 2012

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12. 02. 2012

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

ROCZEK: RZEŹNICZEK Aleksander.

15.00

NIESZPORY.

PONIEDZIAŁEK 13. 02

18.00

Za + męża Huberta GABOR ojca Gerarda NAMMERT i ++ z obu stron.

WTOREK 14. 02

Św. Cyryla i Metodego

7.00

ŚRODA 15. 02

18.00

Za + Małgorzatę WOJTEK w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 16. 02

7.00

PIĄTEK 17. 02

18.00

Za + Martę Franciszka ZIMMER Piotra Jadwigę PETRYSZYN.

SOBOTA 18. 02

8.00

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 02. 2012

18.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK w 91 urodziny.

8.00

Za ++ GABRIEL, KOWALSKI

10.00

Za + Ernestynę APOSTEL w 30 dzień po śmierci.

15.00

NIESZPORY.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 12. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 06. 02

18.00

W intencji Roberta CZERNER z okazji 18 urodzin.

WTOREK 07. 02.

7.00

ŚRODA 08. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Norberta STEFANIDES.

CZWARTEK 09. 02.

7.00

PIĄTEK 10. 02.

18.00

W intencji Jana o szczęśliwą operację.

SOBOTA 11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12. 02. 2012

18.00

Za + ojca Wiesława PIESZKO i rodziców PIESZKO, SOPOT.

8.00

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

ROCZEK: RZEŹNICZAK Aleksander.

15.00

NIESZPORY.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01. – 05. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 30. 01

18.00

Za + Alberta MORCIŃCZYK w 30 dzień po śmierci.

WTOREK 31. 01.

7.00

ŚRODA 01. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA:

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2012

7.00

18.00

PIĄTEK – 03. 02.

Św. Błażeja

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Anny SABAT z okazji 18 urodzin.

SOBOTA 04. 02.

8.00

V NIEDZIELA ZWYKŁA

05. 02. 2012

18.00

8.00

10.00

CHRZEST: BULA Alicja.

15.00

NIESZPORY.