III niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 01. – 29. 01. 2012

PONIEDZIAŁEK – 23. 01

18.00

Za ++ z rodziny FICOŃ.

WTOREK 24. 01.

8.00

ŚRODA 25. 01.

18.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN

CZWARTEK 26. 01.

8.00

PIĄTEK 27. 01.

18.00

Za + Stefanię SŁUPINA w 1 rocznicę śmierci.

SOBOTA 28. 01.

8.00

Za + ks. KRAUZE i rodziców.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29. 01. 2012

18.00

Za + Krystynę HERICH w 1 rocznicę śmierci i ++ HERICH FOLWARCZNY.

8.00

10.00

Za + Mamę Genowefę PRZEDZIENK, Gerarda GRZYBEK i Jana SEUCHTER.

8-15.01

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 01. – 15. 01. 2012

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08. 01. 2012

8.00

W intencji Marii HERICH z okazji urodzin i rodziny.

10.00

Za + męża i ojca Rafała MANEK w 3 rocznicę śmierci, Józefa MANEK, Norberta POLACZEK i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 09.01

18.00

WTOREK – 10. 01

7.00

Za ++ z rodziny WOLKE.

ŚRODA 11. 01

18.00

Za ++ MUSIOŁ, SARNECKI, DEMBOŃCZYK.

CZWARTEK – 12. 01

7.00

Za + męża Herberta JAROLIN ++ JAROLIN SZAFARCZYK.

PIĄTEK – 13. 01

18.00

Za +Jana BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci..

SOBOTA 14. 01

8.00

Za + Edeltraudę LACHETA w 1 rocznicę śmierci..

II NIEDZIELA ZWYKŁA

15. 01. 2012

18.00

8.00

Za + Piotra SŁUŻAŁEK w 3 rocznicę śmierci

i ++ SŁUŻAŁEK WEGNER.

10.00

Za + Franciszka CICHY, żonę Emilię syna Henryka i ++ CICHY, JANIK.

15.00

NIESZPORY.

1-8.01

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 01. – 08. 01. 2012

ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI

NOWY ROK

01. 01. 2011

8.00

Za + Henryka CHLUDEK, rodziców z trzech stron, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

10.00

ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 02.01

18.00

Za ++ Martę Konrada POPANDA, Annę LASKA i ++ SMOLNIK.

WTOREK – 03. 01

7.00

Za + Henryka BUJAK w 2 rocznicę śmierci.

ŚRODA 04. 01

18.00

Do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci i wnuków.

CZWARTEK –05. 01

7.00

W pewnej intencji.

OBJAWIENIE PAŃSKIE

06. 01. 2011

8.00

Za + Stanisława TRZPIOT.

10.00

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

SOBOTA 07. 01

8.00

Za + Wiktorie DULOK.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08. 01. 2012

18.00

Za + Marię JONDERKO.

8.00

W intencji Marii HERICH z okazji urodzin i rodziny.

10.00

Za + męża i ojca Rafała MANEK w 3 rocznicę śmierci, Józefa MANEK, Norberta POLACZEK i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

26.12.2001 – 01.01.2012

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 12. 2011 – 01. 01. 2012

WTOREK 27. 12

Św. Jana Ap.

18.00

Za + Alfonsa Marie Agnieszkę RIEDEL pokrewieństwo i sąsiadów.

ŚRODA 28. 12.

Św. Młodzianków

11.00

W intencji dzieci naszej parafii.

CZWARTEK 29. 12.

8.00

W intencji KIWIC SARNECKI.

PIĄTEK – 30. 12

Św. Rodziny

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety HAWRYŁKO.

SOBOTA 31. 12

ADORACJA

10.00

—-

17.00

ADORACJA PARAFIALNA

17.00

ZA PARAFIAN.

ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU.

0.00

POWITANIE NOWEGO ROKU.

NIEDZIELA

BOŻEJ RODZICELKI

01. 01. 2011

8.00

Za + Henryka CHLUDEK, rodziców z trzech stron, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

10.00

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

IV NIEDZIELA ADWENTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 11. – 26. 12. 2011

PONIEDZIAŁEK – 19. 12

17.30

RORATY: Za ++ Martę Rudolfa Marię SOBEL, Marię Ignacego PORDZIK, Zygfryda SZKLARZ,

Pawła MALERNY.

WTOREK – 20. 12

7.00

RORATY: Za + Emilię MIGOCZ w 25 rocznicę śmierci, męża i pokrewieństwo.

ŚRODA 21. 12.

17.30

RORATY: RORATY: Za ++ WESOŁY, PRZEZDZIENK.

CZWARTEK 22. 12.

17.30

ZAKOŃCZENIE RORAT: Za + Marię Roberta KONIECZNY i ++ KONIECZNY, KETZLER.

18.30

SAKRAMENT POKUTY

PIĄTEK 23. 12.

17.30

Za ++ FLEGEL, BOCZKOWSKI

SOBOTA 24. 12.

WIGILIA

16.00

PASTERKA DLA DZIECI I STARSZYCH:.

ZA PARAFIAN.

NARODZENIE PAŃSKIE

25. 12. 2010

0.00

PASTERKA: ZA PARAFIAN.

10.00

SUMA: W intencji rodziny CZUJ.

15.00

NABOZEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚWIĘTO

ŚW. SZCZEPANA

26. 12. 2010

8.00

10.00

ROCZEK: Oliwia KONIECZNA.

CHRZEST: Bartosz PŁOSZCZYCA.

Dominik GOLLASCH.

III niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 12. – 19. 11. 2011

PONIEDZIAŁEK – 12. 12

Św. Łucji

17.30

RORATY: W intencji Franciszka WAWRO z okazji 75 urodzin.

WTOREK 13. 12.

7.00

RORATY: Za + Irmgardę SABACKI.

ŚRODA 14. 12.

17.30

RORATY: Za + Norberta STEFANIDES Annę Pawła NOWAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 15. 12.

17.30

RORATY: Za + Męża Arnolda SMAK rodziców rodzeństwo SMAK BARON.

PIĄTEK 16. 12.

17.30

RORATY: Do Bożej Opatrzności w intencji rodziny NOWAK.

SOBOTA 17. 12.

8.00

Za + Annę JESIONEK w 1 rocznicę śmierci.

IV NIEDZIELA ADWENTU

18. 12. 2011

18.00

W intencji Justyny SKRZYPCZAK z okazji 18 urodzin.

8.00

Za + Alfreda LANGER w 10 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ Eryka Dorotę JENDEREK..

II Niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

05. 12. – 12. 12. 2011

PONIEDZIAŁEK – 05. 12

17.30

RORATY: Za + Stanisława SZUBA.

WTOREK 06. 12.

Św. Mikołaja

7.00

RORATY: W intencji rodziny KULAWIK.

ŚRODA 07. 12.

17.30

Za + Franciszka KOMOR w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

CZWARTEK – 08. 12.

Niepokalane Poczęcie

7.00

W intencji rodzin MORAWIEC FLEGEL HUBNER HADAMEK.

17.30

W intencji kobiet i dziewcząt.

PIĄTEK 09. 12.

17.30

Za ++ MORAWIEC i FILUSZ.

SOBOTA 10. 12.

8.00

Za + Annę Józefa FICOŃ, Paulinę Alfreda BULA i pokrewieństwo.

III NIEDZIELA ADWENTU

11. 12. 2011

18.00

Za ++ Marię i Pawła ROGOSZ.

8.00

Za + Józefa PAŃCZYK w 15 rocznicę śmierci i rodziców.

10.00

W intencji rodziny ZYGMUNT.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

I Niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

27. 11. – 04. 12. 2011

I NIEDZIELA ADWENTU

27. 11. 2011

8.00

W intencji Engelberta i Małgorzaty PAWLIK w 50 rocznicę ślubu.

10.00

W intencji Sylwii DEMBOŃCZYK w 50 urodziny.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

PONIEDZIAŁEK – 28. 11

17.30

RORATY: W intencji rodziny KĘTRZYŃSKI.

WTOREK 29. 11.

7.00

RORATY: Za ++ MAREK i BEDNARSKI.

ŚRODA 30. 11.

Św. Andrzeja

17.30

RORATY: Za + Marię HERICH w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 01. 12.

17.30

RORATY: W intencji rodzin STEFANIDES i WALA.

PIĄTEK 02. 12.

7.00

Róże Różańcowe.

17.30

RORATY: Za + Józefa KALA i pokrewieństwo KALA DAMBIEC.

SOBOTA 03. 12.

8.00

W intencji Urszuli HADAMEK z okazji 50 urodzin.

II NIEDZIELA ADWENTU

04. 12. 2011

18.00

Za + męża i ojca Rafała MANEK, Józefa Norberta POLACZEK i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ Brygidę i Eleonorę MROZEK.

10.00

Za + Kazimierza SAŁEK i pokrewieństwo.

CHRZEST: Paulina JAGŁA.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

21-27 LISTOPAD

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

21. 11. – 27. 11. 2011

PONIEDZIAŁEK – 21. 11

18.00

W intencji organistek i śpiewaczek.

WTOREK – 22. 11

7.00

W intencji rodzin ZEMELKA, MALERCZYK, SŁUPINA.

ŚRODA – 23. 11

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Jana i Elżbiety AUER z okazji 40 rocznicy ślubu.

CZWARTEK 24. 11.

7.00

Za ++ ROKSZTAJN, DAROWSKI, POSTOLSKI.

PIĄTEK 25. 11.

18.00

Za + Reinholda LORENC i ++ LORENC, FILUSZ.

SOBOTA 26. 11.

8.00

Za + Zygfryda GOMOŁKA w 1 rocznicę śmierci.

Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

1 NIEDZIELA ADWENTU

27. 11. 2011

18.00

W intencji rodziny SEUCHTER.

8.00

W intencji rodziny PAWLIK.

10.00

W intencji Sylwii DEMBOŃCZYK w 50 urodziny.

15.00

NIESZPORY

14-20.11

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

14. 11. – 20. 11. 2011

PONIEDZIAŁEK – 14.11

18.00

Za + Monikę NAMMERT w 2 rocznicę śmierci męża Gerarda zięcia Huberta GABOR, Marię JONDERKO i pokrewieństwo.

WTOREK 15. 11.

7.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodzina SŁUPINA.

ŚRODA 16. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Pawła KOWALSKI i ++ KOWALSKI i POLACZEK.

CZWARTEK 17. 11

7.00

Za + Elżbietę PAPROTNY.

PIĄTEK 18. 11.

Św. Szymona Tadeusza

18.00

W intencji rodziny JASKÓŁKA.

SOBOTA 19. 11.

8.00

W intencji rodziny LOS.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

20. 11. 2011

18.00

Za ++ z rodziny FILUSZ

8.00

Za + Waltera i syna Piotra SŁUZAŁEK.

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

15.00

NIESZPORY