10 -13.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

10. 04. – 17. 04. 2011

REKOLEKCJE PARAFIALNE

O. LEONARD DEJA, FRANCISZKANIN PRACUJĄCY W ALBANI

Odnaleźć siebie, Odnaleźć człowieka, Odnaleźć Chrystusa

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10. 04. 2011

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji HAMPF.

10.00

Za + Alfonsa ZINN, brata, rodziców Alojzego, Helenę KOCUR i ++ KOCUR, ZINN.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK

11. 04

8.00

Za + Waltera PIOSEK, rodziców o pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

W intencji KOWALSKI, POLACZEK.

19. 00

SPOTKANIE DLA MAŁŻEŃSTW

WTOREK

12. 04

8.00

Za + Józefa CHLUDEK, MORAWIEC i pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Martę MROZIK, męża Roberta i syna Konrada.

19. 00

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

ŚRODA

13. 04

8.00

Za++ Annę, Marię MOENIG.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Marię DAMBIEC w 1 rocznicę śmierci i jej rodziców.

19. 00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI.

03. – 10.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 04. – 10. 04. 2011

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

03. 04. 2011

8.00

W intencji GODULA.

10.00

W intencji Józefa i Teresy HADAMEK w 50 rocznice ślubu.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 04. 04

18.00

Za + Rudolfa FILUSZ i rodziców.

WTOREK 05. 04.

7.00

W intencji Marii o zdrowie.

ŚRODA 06. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Franciszka KALBRUN, pokrewieństwo KALBRUN WOROBIEC.

CZWARTEK 07. 04.

7. 00

Dziękczynna za szczęśliwą operację.

PIĄTEK 08. 04.

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Dziękczynno-błagalna w intencji CIEŚLIK.

SOBOTA 09. 04.

8. 00

Za + Marię KUSZ.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10. 04. 2011

18.00

W intencji Jolanty i Eugeniusza CZUJ z okazji 25 rocznicy ślubu.

W intencji Edyty i Norberta PIEGSA z okazji 25 rocznicy ślubu.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji HAMPF.

10.00

Za + Alfonsa ZINN, brata, rodziców Alojzego, Helenę KOCUR i ++ KOCUR, ZINN.

13.03 – 20.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 03. – 20. 03. 2010


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13. 03. 2010

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

10.00

ROCZEK: Theodor Tomasz KANDZIORA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 14. 03

18.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK i Tadeusza SEUCHTER.

WTOREK 15. 03.

7.00

Za + Ks. Alfonsa SMYKALLA, Leona Franciszka i Martę.

ŚRODA 16. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Waltera i Michaelę FLEGEL.

CZWARTEK 17. 03.

7. 00

Za + Stanisława BIELAK w 10 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 18. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Józefa KALA i ++ KALA, DAMBIEC.

SOBOTA 19. 03.

Św. Józefa

8. 00

W intencji ks. Józefa MARFIANY z okazji imienin.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

20. 03. 2010

18.00

W intencji Gertrudy FELBER w 86 urodziny.

W intencji Elżbiety BARTECZKO w 70 urodziny.

8.00

Za + Rajmunda KOMOR.

10.00

W intencji KĘTRZYŃSKI.

15.00

GORZKIE ŻALE.

06.03 – 13.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 03. – 13. 03. 2011



PONIEDZIAŁEK – 07. 03

18.00

Za + Marię i Alfreda SŁUŻAŁEK i Antoniego NYIKIEL.

WTOREK 08. 03.

Dzień Kobiet

7.00

W pewnej intencji o zdrowie.

ŚRODA POPIELCOWA

09. 03. 2011

7.00

18.00

Za Herberta SOBOCIK rodziców i pokrewieństwo SOBOCIK ZIEGLER.

CZWARTEK 10. 03.

7. 00

PIĄTEK 11. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

W intencji Hildegardy BUJAK z okazji 60 urodzin i Anny WOŁOWSKI w 90 urodziny.

SOBOTA 12. 03.

8. 00

Za + Roberta Emilię NIEMIEC, 2 synów, pokrewieństwo NIEMIEC KLIMEK.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13. 03. 2010

18.00

Za + Irenę CHMIEL w 5 rocznicę śmierci, syna Piotra i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

10.00

ROCZEK: Theodor Tomasz KANDZIORA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

27. 02 – 06.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

27. 02. – 06. 03. 2011


PONIEDZIAŁEK – 28. 02

18.00

W intencji Patryka z okazji urodzin i rodzin KRAUSEL i SITKO.

WTOREK 01. 03.

7.00

Za + Stefanię SŁUPINA w 30 dzień po śmierci.

ŚRODA 02. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Gotfryda WIECZOREK w 2 rocznicę śmierci, brata rodziców i pokrewieństwo.

CZWARTEK 03. 03.

7.00

W intencji Marii PAJĄK w 18 urodziny.

PIĄTEK 04. 03.

Św. Kazimierza

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za ++ rodziców Kazimierza, Reginę SMAGA i Helenę SKRZEK.

SOBOTA 05. 03.

8.00

Za + Maksymiliana LOS i Marię DAMBIEC.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 03. 2011

18.00

Za ++ SZEFER, KRAJCZY, SŁAWIK.

8.00

Za ++ Eleonorę, Brygidę MROZEK i ++ MROZEK, PRZEZDZIENK, NOWAK, SIMON.

10.00

Za + Krystynę HERICH w 30 dzień po śmierci.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK TYGODNIA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01. – 06. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 31. 01

18.00

Za + Rajnolda LORENC pokrewieństwo LORENC i FILUSZ.

WTOREK 01. 02.

7.00

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2011

7.00

18.00

Za + Waltraudę BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 03. 02.

Św. Błażeja

7.00

PIĄTEK – 04. 02.

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Stanisławy KULPA o zdrowie.

SOBOTA 05. 02.

Św. Agaty

8.00

W intencji JANIK.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 02. 2011

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny MAJDANIK.

8.00

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 13. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 07. 02

18.00

Za ++ STEUER.

WTOREK 08. 02.

7.00

Za + Pelagię KOWALSKI.

ŚRODA 09. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Norberta STEFANIDES, Annę Pawła NOWAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 10. 02.

7.00

PIĄTEK – 11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

18.00

W intencji Herberta WILK z okazji 85 urodzin.

SOBOTA 12. 02.

8.00

W intencji rodzin APOSTEL i NIEMIEC.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 02. 2011

18.00

ROCZEK: Sandro NIEBERT.

8.00

W intencji Roberta KONIECZNY z okazji

99 urodzin.

10.00

ROCZEK: Sara PRACHT.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 02. – 20. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 14. 02

18.00

WTOREK 15. 02.

8.00

ŚRODA 16. 02.

18.00

Za + Franciszka Martę ZIMMER i ++ PETRYSZYN.

CZWARTEK 17. 02.

8.00

PIĄTEK 18. 02.

18.00

Za + Jadwigę Korneliusza BUJAK, Marię Tadeusza KLIMEK i pokrewieństwo.

SOBOTA 19. 02.

8.00

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 02. 2011

18.00

8.00

Za + Jana BARTECZKO w 30 dzień po śmierci.

10.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK z okazji 90 urodzin.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK TYGODNIA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01.  – 06. 02. 2011

 

   

 

PONIEDZIAŁEK 31. 01

 

18.00

Za + Rajnolda LORENC pokrewieństwo LORENC i FILUSZ.

 

 

WTOREK    01. 02.

 

7.00

 

 

 

 

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2011

 

7.00

 

18.00

Za + Waltraudę BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci.

 

 

 

CZWARTEK    03. 02.

Św. Błażeja

7.00

 

 

 

PIĄTEK –  04. 02.

 

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Stanisławy KULPA o zdrowie.

 

 

SOBOTA    05. 02.

Św. Agaty

8.00

W intencji JANIK.

 

 

 

 

 V NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 02. 2011

 

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny MAJDANIK.

8.00

 

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 13. 02. 2011

 

  

 

PONIEDZIAŁEK 07. 02

 

18.00

Za ++ STEUER.

 

 

WTOREK    08. 02.

 

7.00

Za + Pelagię KOWALSKI.

 

 

ŚRODA    09. 02.

 

18.00

MSZA SZKOLNA:  Za + Norberta STEFANIDES, Annę Pawła NOWAK i pokrewieństwo.

 

 

CZWARTEK    10. 02.

 

7.00

 

 

 

PIĄTEK –  11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

18.00

W intencji Herberta WILK z okazji 85 urodzin.

 

 

SOBOTA    12. 02.

 

8.00

W intencji rodzin APOSTEL i NIEMIEC.

 

 

 

 

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 02. 2011

 

18.00

ROCZEK: Sandro NIEBERT.

8.00

W intencji Roberta KONIECZNY z okazji

99 urodzin.

10.00

ROCZEK: Sara PRACHT.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 02. – 20. 02. 2011

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 14. 02

 

18.00

 

 

 

WTOREK    15. 02.

 

8.00

 

 

 

ŚRODA    16. 02.

 

18.00

 Za + Franciszka Martę ZIMMER i ++ PETRYSZYN.

 

 

CZWARTEK    17. 02.

 

8.00

 

 

 

PIĄTEK    18. 02.

 

18.00

Za + Jadwigę Korneliusza BUJAK, Marię Tadeusza KLIMEK i pokrewieństwo.

 

 

SOBOTA    19. 02.

 

8.00

 

 

 

 

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 02. 2011

 

18.00

 

8.00

Za + Jana BARTECZKO w 30 dzień po śmierci.

10.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK z okazji 90 urodzin.

15.00

NIESZPORY.

PORZAEK TYGODNIA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01.  – 06. 02. 2011

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 31. 01

 

18.00

Za + Rajnolda LORENC pokrewieństwo LORENC i FILUSZ.

 

 

WTOREK    01. 02.

 

7.00

 

 

 

 

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2011

 

7.00

 

18.00

Za + Waltraudę BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci.

 

 

 

CZWARTEK    03. 02.

Św. Błażeja

7.00

 

 

 

PIĄTEK –  04. 02.

 

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Stanisławy KULPA o zdrowie.

 

 

SOBOTA    05. 02.

Św. Agaty

8.00

W intencji JANIK.

 

 

 

 

 V NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 02. 2011

 

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny MAJDANIK.

8.00

 

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 13. 02. 2011

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 07. 02

 

18.00

Za ++ STEUER.

 

 

WTOREK    08. 02.

 

7.00

Za + Pelagię KOWALSKI.

 

 

ŚRODA    09. 02.

 

18.00

MSZA SZKOLNA:  Za + Norberta STEFANIDES, Annę Pawła NOWAK i pokrewieństwo.

 

 

CZWARTEK    10. 02.

 

7.00

 

 

 

PIĄTEK –  11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

18.00

W intencji Herberta WILK z okazji 85 urodzin.

 

 

SOBOTA    12. 02.

 

8.00

W intencji rodzin APOSTEL i NIEMIEC.

 

 

 

 

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 02. 2011

 

18.00

ROCZEK: Sandro NIEBERT.

8.00

W intencji Roberta KONIECZNY z okazji

99 urodzin.

10.00

ROCZEK: Sara PRACHT.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 02. – 20. 02. 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 14. 02

 

18.00

 

 

 

WTOREK    15. 02.

 

8.00

 

 

 

ŚRODA    16. 02.

 

18.00

 Za + Franciszka Martę ZIMMER i ++ PETRYSZYN.

 

 

CZWARTEK    17. 02.

 

8.00

 

 

 

PIĄTEK    18. 02.

 

18.00

Za + Jadwigę Korneliusza BUJAK, Marię Tadeusza KLIMEK i pokrewieństwo.

 

 

SOBOTA    19. 02.

 

8.00

 

 

 

 

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 02. 2011

 

18.00

 

8.00

Za + Jana BARTECZKO w 30 dzień po śmierci.

10.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK z okazji 90 urodzin.

15.00

NIESZPORY.