17 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 07. – 02. 08. 2015

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 07. 2015

18.00

W intencji rodziny SOBOCIK o zdrowie.

8.00

W intencji Anny GERMAŃSKIEJ.

10.00

W intencji Anny MATYJEWICZ z okazji 30 urodzin.

CHRZEST: Nikodem KANDZIORA.

PONIEDZIAŁEK – 27. 07

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Elmara FLEGEL.

WTOREK – 28. 07.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Brygidy SPITALNY.

ŚRODA – 29. 07.

18.00

W intencji rodzin KRZYWIK i MOSLER.

CZWARTEK – 30. 07.

8.00

 

PIĄTEK – 31. 07.

18.00

Dziękczynno-błagalna w int.rodz. DUDA.

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

02. 08. 2015

18.00

Za + Pelagię KUPIEC w 30 dzień po śmierci.

8.00

 

10.00

ROCZEK: Maksymilian JASKÓŁKA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 07. – 26. 07. 2015

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 07. 2015

8.00

Za + Wilhelma BULA w 10 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji rodziny PŁOSZCZYCA.

20.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

PONIEDZIAŁEK – 20. 07

18.00

Dziękczynna w intencji rodzin LORENC i KUKIEŁKA.

WTOREK – 21. 07.

8.00

Za ++ z rodzin ŚCIERMOCH i WERNER.

ŚRODA – 22. 07.

18.00

Za ++ z rodzin SOBEL i TŁUCZYKONT.

CZWARTEK – 23. 07.

8.00

W intencji ks. Proboszcza.

PIĄTEK – 24. 07.

18.00

Za ++ Marię i Józefa KULAWIK.

Za ++ z rodzin STANIK, PRZEZDZIENK, SEUCHTER, GRZYBEK.

SOBOTA – 25. 07.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Henryka DAMBOŃ z okazji 66 urodzin i całej rodziny.

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 07. 2015

18.00

W intencji rodziny SOBOCIK o zdrowie.

8.00

W intencji Anny GERMAŃSKIEJ.

10.00

W intencji Anny MATYJEWICZ z okazji 30 urodzin.

CHRZEST: Nikodem KANDZIORA.

14 Niedziwla Zwykła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

05. 07. – 12. 07. 2015

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

05. 07. 2015

18.00

W intencji Leona i Emilii MIGOŃ z okazji 57 rocznicy ślubu.

8.00

W intencji parafian z ulicy Gierałtowskiej.

10.00

Za + Elżbietę GABRIEL w 20 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 06. 07

18.00

 

WTOREK – 07. 07.

8.00

 

ŚRODA – 08. 07.

18.00

Za + Pawła HERICH w 15 rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 09. 07.

8.00

W intencji Małgorzaty PAWLIK i wnuczki Sabiny z okazji urodzin.

PIĄTEK – 10. 07.

18.00

 

SOBOTA – 11. 07.

8.00

Za ++ z rodzin WOLKE i SZAFARCZYK.

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

12. 07. 2015

18.00

 

8.00

Za + Norberta POLACZEK.

10.00

Za ++ z rodziny KULICZKOWSKI.

13 Niedziela Zwykła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

28. 06. – 05. 07. 2015

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

28. 06. 2015

18.00

Za ++ Hildegardę, Rudolfa SŁUŻAŁEK, Marię, Jerzego, Reinholda BEDNAREK.

8.00

Za + Pawła ZGRAJA.

10.00

W intencji nowożeńców NOSSOL i KOSTKA.

PONIEDZIAŁEK – 29. 06

Św. Piotra i Pawła

18.00

W intencji rodziny Piotra PRENGER z okazji urodzin.

WTOREK – 30. 06.

8.00

 

ŚRODA – 01. 07.

18.00

Za + Agnieszkę PAZUREK w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 02. 07.

8.00

 

PIĄTEK – 03. 07.

8.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

W intencji Marii JAROLIN z okazji 75 urodzin.

SOBOTA – 04. 07.

8.00

 Za + męża Stefana OLSZOWKA i rodz.

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

05. 07. 2015

18.00

W intencji Leona i Emilii MIGOŃ z okazji 57 rocznicy ślubu.

8.00

W intencji parafian z ulicy Gierałtowskiej.

10.00

Za + Elżbietę GABRIEL w 20 rocznicę śmierci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 06. – 14. 06. 2015

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

07. 06. 2015

18.00

Za + Edwarda PIERZGĘ w 30 dz. po śmierci i Piotra KUŹNICKIEGO w 30 r. śmierci.

8.00

W intencji Józefa LINEK z okazji 75 ur.

10.00

W intencji Bernarda CZERNER w 60 ur.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE

PONIEDZIAŁEK – 08. 06

Oktawa Bożego Ciała

18.00

Za + żonę Hildę KOWACZEK.

WTOREK – 09. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

Za + Rudolfa WOCHNIK w 7 rocznicę śmierci.

ŚRODA – 10. 06.

Oktawa Bożego Ciała

18.00

Za ++ z rodzin PREMGER i FLEGEL.

CZWARTEK   – 11. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

Za + Annę ZINN i żołnierzy poległych 18.03.1945

PIĄTEK   – 12. 06.

Najśw. Serca P. Jezusa

18.00

Za ++ z rodzin LORENC i FILUSZ.

SOBOTA   – 13. 06.

Niepok. Serca NMP

10.45

ŚLUB RZYMSKI: POLOK – KOPICKI

12.15

ŚLUB RZYMSKI BIAŁA – PIECHULA.

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

14. 06. 2015

18.00

W intencji rodziny Erwina HADAMEK.

8.00

W intencji Kazimierza i Jadwigi WEZNER w 40 rocznicę ślubu.

10.00

Za ++ rodziców BULA, SLUSALEK i pokrewieństwo.

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

31. 05. – 07. 06. 2015

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

ODPUST ŚW. URBANA

31. 05. 2015

18.00

W intencji rodziny LAZAR.

8.00

Za ++ z rodziny SZEFER.

11.00

SUMA ODPUSTOWA:

ZA PARAFIAN.

Za + Alfreda KUBERA w 1 rocz. śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 01. 06

18.00

Za + męża Jana SZEFER i pokrewieństwo.

WTOREK – 02. 06.

7.00

W intencji rodziny MUSIOŁ.

ŚRODA – 03. 06.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Irmgardę SABACKI.

BOŻE CIAŁO

CZWARTEK – 04. 06.

8.00

ZA PARAFIAN.

PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

10.30

Za + Pawła Marię JONDERKO i pokrewieństwo.

13.00

ŚLUB RZYMSKI: GADOMSKI – MROWIEC

PIĄTEK – 05. 06.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za ++ Annę, Józefa FICOŃ, Paulinę i Alfreda BULA i pokrewieństwo.

SOBOTA – 06. 06.

8.00

Za + Hildegardę CHLUDEK w 14 rocz. śm.

Za + Gertrudę FELBER w 30 dzień po śm.

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

07. 06. 2015

 

18.00

Za + Edwarfa PIERZGĘ w 30 dzień p.ś.

Za + Piotra KUŹNICKEGO w 30 r. śmierci.

8.00

W intencji Józefa LINEK z okazji 75 ur.

10.00

W intencji Bernarda CZERNER w 60 ur.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

24. 05. – 31. 05. 2014

 

ZESŁANIE

DUCHA ŚWIĘTEGO

24. 05. 2015

18.00

Za ++ z rodzin ARLEDT i JAKUBIEC.

8.00

W intencji rodziny SŁUŻAŁEK.

10.00

W intencji Aleksandry i Karola GRZYBEK w 5 rocznicę ślubu.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PONIEDZIAŁEK – 25. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ z rodzin CEBULAK i SZAFRACZYK.

Za + Jerzego PRZEZDZIENK w 3o dzień po śmierci.

WTOREK – 26. 05.

7.00

Za ++ Krystynę i Stanisława SZUBA.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

ŚRODA – 27. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Gertrudę LOS w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 28. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ GORNIK, KUBIEC, WIECZOREK.

PIĄTEK – 29. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + męża Pawła WOJTALA, rodziców.

SOBOTA – 30. 05.

13.00

W intencji Norberta i Doroty JASIULEK z okazji 50 urodzin.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

ODPUST ŚW. URBANA

31. 05. 2015

18.00

W intencji rodziny LAZAR.

8.00

Za ++ z rodziny SZEFER.

11.00

SUMA ODPUSTOWA:

ZA PARAFIAN.

Za + Alfreda KUBERA w 1 rocz. śmierci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

17. 05. – 24. 05. 2014

WNIEBO

WSTĄPIENIE

PAŃSKIE

17. 05. 2015

18.00

W intencji rodziny THOMES.

8.00

Za + męża Henryka CHLUDEK, rodziców, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

11.00

MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA

KS. KRZYSZTOFA FREITAGA.

PONIEDZIAŁEK – 18. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji Ewy i Erwina WILK z okazji 25 rocznicy ślubu.

WTOREK – 19. 05.

7.00

Za ++ z rodzin SZFARCZYK DAMBIEC i JAROLIN.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

ŚRODA – 20. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodziny ULKA.

CZWARTEK – 21. 05.

Św. Jana Nepomucena

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Jana, Bernarda SOWA, rodziców i 3 braci.

PIĄTEK – 22. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ Joannę i Antoniego POGODA.

SOBOTA – 23. 05.

11.00

W intencji Rajmunda i Barbary HERICH z okazji 25 rocznicy ślubu.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

ZESŁANIE

DUCHA ŚWIĘTEGO

24. 05. 2015

18.00

Za ++ z rodzin ARLEDT i JAKUBIEC.

8.00

W intencji rodziny SŁUŻAŁEK.

10.00

W intencji Aleksandry i Karola GRZYBEK w 5 rocznicę ślubu.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 NIEDZIELA WIELKANOCY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

11. 05. – 17. 05. 2014

6 NIEDZIELA

WIELKANOCY

10. 05. 2015

18.00

Za + Joannę JACKIEWICZ w 4 rocz. śm.

8.00

Za ++ Zofię i Franciszka KOWALSKI.

10.00

Do św. Floriana w intencji strażaków.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PONIEDZIAŁEK – 11. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji Waltraudy ZIEGLER w 70 ur.

W int. Moniki KLAJNOWSKI w 75 ur.

WTOREK – 12. 05.

7.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

ŚRODA – 13. 05.

NMP FATIMSKIEJ

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

MSZA SZKOLNA: W intencji rodziny MAŚLANKA.

CZWARTEK – 14. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Alfreda LANGER w dniu 60 urodzin.

PIĄTEK – 15. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Mariana ŻEŁJTYS w 2 rocz. śmierci.

SOBOTA – 16. 05.

8.00

W intencji Pawła SŁUPINA z okazji ur.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

WNIEBO

WSTĄPIENIE

PAŃSKIE

17. 05. 2015

18.00

W intencji rodziny THOMES.

8.00

Za + męża Henryka CHLUDEK, rodziców, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

11.00

MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA

KS. KRZYSZTOFA FREITAGA.

5 NIEDZIELA WIELKANOCY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 05. – 10. 05. 2015

5 NIEDZIELA

WIELKANOCY

03. 05. 2015

18.00

Za + Herberta MAREK w 1 rocz. śm.

W intencji maturzystów.

8.00

Za ++ rodziców Zofię i Franciszka KOWALSKI i pokrewieństwo.

10.00

Za + Bertholda KINNERT.

CHRZEST: Louis ROSENBERGER.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PONIEDZIAŁEK – 04. 05 Św. Floriana

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji rodziny WOLNY.

WTOREK – 05. 05.

7.00

Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

ŚRODA – 06. 05.

Św. Filipa i Jakuba Ap.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji rodzin MAŃKA i BIELAK.

CZWARTEK – 07. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ Gertrudę i Franciszka FICOŃ, Marię i Józefa MICHALIK i pokr.

PIĄTEK – 08. 05.

Św. Stanisława Bpa

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencjiJoanny KUSZ z okazji 87 ur.

SOBOTA – 09. 05.

8.00

Za ++ Józefa i Marię PRÓBA.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

6 NIEDZIELA

WIELKANOCY

10. 05. 2015

18.00

Za + Joannę JACKIEWICZ w 4 rocz. śm.

8.00

Za ++ Zofię i Franciszka KOWALSKI.

10.00

Do św. Floriana w intencji strażaków.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.