4 NIEDZIELA WIELKANOCY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 04. – 02. 05. 2015

4 NIEDZIELA

WIELKANOCY

26. 04. 2015

8.00

Józef BULA z okazji 80 urodzin.

10.00

Rocznica I Komunii Świętej.

CHRZEST: Franciszek Ewald GOŁĘBIEWSKI.

15.00

Koncert „TOQUE DE SILENCIO”.

PONIEDZIAŁEK -27. 04

18.00

Za + Franciszka KOMOR i ++ DROST i KOMOR.

Za + Józefa PRAGŁOWSKIEGO w 2 rocznicę śmierci, Helenę, Pawła i przyjaciół.

WTOREK – 28. 04.

7.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

11.00

POGRZEB śp. Jerzego PRZEZDZIENK.

ŚRODA – 29. 04.

Św. Katarzyny ze Sieny

18.00

MSZA SZKOLNA: Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy SŁUPINA z okazji 60 urodzin.

CZWARTEK – 30. 04.

7.00

Za ++ z rodzin STEIN i JAROLIN.

PIĄTEK – 01. 05.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Erykę BUGIEL w 1 rocznicę śmierci.

NMP KRÓLOWEJ POLSKI

SOBOTA – 02. 05.

8.00

Za + Monikę MACZEK, ojca Erwina, rodziców Renatę i Jana WAJS i ++ WAJS i MACZEK.

10.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

5 NIEDZIELA

WIELKANOCY

03. 05. 2015

18.00

Za + Herberta MAREK w 1 rocz. śm.

W intencji maturzystów.

8.00

Za ++ rodziców Zofię i Franciszka KOWALSKI i pokrewieństwo.

10.00

Za + Bertholda KINNERT.

CHRZEST: Louis ROSENBERGER.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 04. – 24. 04. 2015

PONIEDZIAŁEK -13. 04

18.00

Za ++ Marię, Wincentego JANIK i pokrewieństwo.

WTOREK – 14. 04.

7.00

 

ŚRODA – 15. 04.

18.00

Za + męża Karola, syna Janusza IGNACY, rodziców, brata Stanisława, Tadeusza STRADOMSKIEGO, Michała JASIONEK i pokrewieństwo.

CZWARTEK – 16. 04.

17.30

Za + męża Rudolfa WOCHNIK.

PIĄTEK – 17. 04.

17.30

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Jerzego KOWALSKIEGO.

SOBOTA – 18. 04.

8.00

Za ++ z rodzin CHLUDEK i ZEMELKA.

III NIEDZIELA

WIELKANOCY

19. 04. 2015

18.00

Za ++ z rodzin BUGIEL, SIMON, KALBRUN.

8.00

ROCZEK: Paulina MUSIOŁ.

10.00

ROCZEK: Emanuela RÓŻYCKA.

ROCZEK: Milena NIEWIENDA.

W intencji młodzież po przyjęciu Sakramentu Bierzmowania.

15.00

NABOŻEŃSTWO WIELKANOCNE.

PONIEDZIAŁEK -20. 04

18.00

Do Ducha Świętego w intencji gimnazjalistów.

WTOREK – 21. 04.

7.00

 

II NIEDZIELA WIELKIEJ NOCY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

21. 04. – 27. 04. 2015

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY    

06. 04. 2015

8.00

Za ++ z rodzin KECLER i KINNERT.

10.00

W intencji rodzin DZIENDZIOŁ i ROGOWSKI.

CHRZEST: Anna Maria OLSZOWKA.

 

WTOREK – 07. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7.00

Za ++ z rodzin DUDA, PRZEZDZIENK, GOLIATH, NIEUŻYŁA, NEUBERG.

 

ŚRODA – 08. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

W intencji Reinholda SABACKI z okazji 86 urodzin.

 

CZWARTEK – 09. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7.00

W intencji Marii KUSZ okazji urodzin.

 

PIĄTEK – 10. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

W intencji Anny JANIK z okazji 75 urodzin.

 

SOBOTA – 11. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

8.00

W intencji rodziny WANIEK.

NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA

12. 04. 2015

18.00

Za + Franciszka KALBRUN w 5 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ z rodzin PANEK i NIEUŻYŁA.

10.00

Za ++ z rodzin KOZUPA, FLEGEL.

15.00

NABOŻEŃSTWO WIELKANOCNE.

TRIDUUM PASCHALNE

 

SANCTUM TRIDUUM PASCHALIS

30. 03. – 06. 04. 2015

WIELKI PONIEDZIAŁEK  

 

17.00

SAKRAMENT POKUTY.

18.00

W intencji Julii WOJTKOWIAK z okazji urodzin.

WIELKI WTOREK  

8.00

 

8.30

SAKRAMENT POKUTY.

WIELKA ŚRODA  

 

18.00

W intencji Ani PIELA z okazji 9 urodzin.

18.45

SAKRAMENT POKUTY.

WIELKI CZWARTEK  

02. 04. 2015

18.00

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

ZA PARAFIAN.

ZA ++ KAPŁANÓW.

WIELKI PIĄTEK  

03. 04. 2015

14.00

DROGA KRZYŻOWA.

18.00

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

 

WIELKA SOBOTA

04. 04. 2015

22.00

WIGILIA PASCHALNA i REZUREKCJA:

ZA PARAFIAN.

W intencji Gabrieli i Henryka JENDEREK z okazji 35 rocznicy ślubu.

NIEDZIELA WIELKANOCNA    

05. 04. 2015

6.00

REZUREKCJA: ZA PARAFIAN.

10.00

W intencji rodziny PIECHULEK.

15.00

NABOŻEŃSTWO WIELKANOCNE.

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 03. – 26. 03. 2015

 

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 03. 2015

 

18.00

Za ++ Jana i Klaudiusza KUBIEC.

8.00

Za ++ rodziców TŁUCZYKONT i SOBEK.

10.00

W intencji LKS Reńska Wieś na rozpoczęcie sezonu.

CHRZEST: Bartosz WALA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 23.03.

18.00

W intencji Gertrudy JONDERKO z okazji 80 urodzin.

WTOREK – 24. 03.

7.00

Za + męża Józefa CHLUDEK i pokrewieństwo MORAWIEC i CHLUDEK.

ŚRODA – 25. 03.

ZWIASTOWANIE NMP

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin SZAFARCZYK, GREGER, CEBULAK.

CZWARTEK – 26. 03.

7.00

 

PIĄTEK – 12. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za ++ z rodzin MAREK i FLEGEL.

Za + Mariana NIEZGODĘ.

SOBOTA – 13. 03.

8.00

Za + Alfreda KUKIEŁKA rodziców, pokrewieństwo FILUSZ i KUKIEŁKA.

 

NIEDZIELA PALMOWA

29. 03. 2015

 

18.00

Za + Erwina JASKÓŁKĘ w 30 dzień po śmierci.

8.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK syna Piotra i pokrewieństwo.

10.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Barbary KUBERA z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

15. 03. – 22. 03. 2015

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15. 03. 2015

 

18.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK w 15 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ męża Bronisława GERMAŃSKIEGO

w 2 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ Brygidę KOSTKA w 3 rocznicę śmierci.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 16.03.

18.00

Za ++ z rodzin HEIDRICH, MROZIK, CHLUDEK.

WTOREK – 17. 03.

7.00

Za + ojca Stanisława BIELAK w 15 rocznicę śmierci.

ŚRODA – 18. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ rodziców Michaelę i Waltera FLEGEL.

CZWARTEK – 19. 03.

Św. Józefa

7.00

Do św. Józefa w intencji budowniczych kościoła i Józefów.

PIĄTEK – 20. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Józefa KALA i ++ z rodzin KALA, DAMBIEC.

SOBOTA – 21. 03.

8.00

W intencji rodziny Kandziora.

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 03. 2015

 

18.00

Za ++ Jana i Klaudiusza KUBIEC.

8.00

Za ++ rodziców TŁUCZYKONT i SOBEK.

10.00

W intencji LKS Reńska Wieś na rozpoczęcie sezonu.

CHRZEST: Bartosz WALA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

 

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 03. – 15. 03. 2015

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08. 03. 2015

8.00

W INTENCJI KOBIET NASZEJ PARAFII.

10.00

W intencji Pawła SKRZYPEK z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 08.03.

18.00

Za ++ Małgorzatę i Piotra NORDWIG, Leona Martę KOMOR i pokrewieństwo.

WTOREK – 09. 03.

7.00

Za + Huberta SZAFARCZYK.

ŚRODA – 10. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodziny SMYKAŁA.

CZWARTEK – 11. 03.

7.00

O uzdrowienie pokoleniowe w rodzinie.

PIĄTEK – 12. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Artura NOLL w dniu urodzin.

Za + Jadwigę BRUNAGIEL w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA – 13. 03.

8.00

W intencji Gertrudy FELBER z okazji 90 urodzin.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15. 03. 2015

18.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK w 15 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ męża Bronisława GERMAŃSKIEGO

w 2 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ Brygidę KOSTKA w 3 rocznicę śmierci.

15.00

GORZKIE ŻALE.

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 03. – 08. 03. 2015

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  

01. 03. 2015

8.00

Za + Gabrielę HERICH w 1 rocznicę śmierci.

Dziękczynna w intencji rodziny MAJDANIK.

10.00

ZAKOŃCZENIE ODNOWIENIA MISJI ŚWIĘTYCH:

ZA PARAFIAN.

W intencji Pawła SZEFER z okazji urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 PONIEDZIAŁEK –   02. 03

11.00

POGRZEB śp. Erwina JASKÓŁKA.

18.00

W intencji Floriana CZOLLEK z okazji 40 urodzin i rodziny.

 WTOREK –   03. 03

7.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ i JESIONEK.

 ŚRODA –   04. 03

Św. Kazimierza

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Oliwera OEHM z okazji urodzin.

 CZWARTEK –   05. 03

7.00

 

 

 PIĄTEK –   06. 03

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za ++ Elżbietę Michała HAWRYŁKO, Józefa RANOSZA, Jadwigę MAZUR i ++ z rodzin HAWRYŁKO, MZUR, RANOSZ.

 SOBOTA –   07. 03                

8.00

Za ++ z rodzin JANIK, KOSCH i SPITALNY.

 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  

08. 03. 2015

18.00

Za ++ Marię i Roberta KONIECZNY.

8.00

 W intencji Kobiet naszej parafii.

10.00

W intencji Pawła SKRZYPEK z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

ODNOWIENIE MISJI ŚWIĘTYCH

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 02. 2015

18.00

W intencji rodziny Reginy i Waldemara HADAMEK z okazji 20 rocznicy ślubu.

ROCZEK: Zuzanna HADAMEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

Za + Bertholda KUBERA, rodziców braci Teodora KIPKA i ++ z rodzin KIPKA, KUBERA, PAZUREK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 23. 02

18.00

Wintencji Damiana CZERNER z okazji 30 urodzin.

WTOREK – 24. 02.

7.00

Za + Bertę PRZEZDZIENK.

ODNOWIENIE MISJI ŚWIĘTYCH

O. MIROSŁAW LIPOWICZ, REDEMPTORYSTA Z KRAKOWA

„WIARĘ USTRZEC”

25. 02. – 01. 03. 2015

ŚRODA – 25. 02.

18.00

Za ++ Korneliusz i Jadwigę BUJAK.

CZWARTEK – 26. 02.

8.00

 

16.30

SPOTKANIE DLA DZIECI

18.00

Dziękczynna w int. rodz. KUKIEŁKA LORENC.        Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława BRUNAGIEL.

19.00

NAUKA DLA RODZICÓW I SAMOTNYCH.

PIĄTEK – 27. 02.

8.00

Za + Bertholda KINNERT brata Roberta siostrę Zofię i ++ rodziców.

16.30

SPOTKANIE DLA DZIECI

18.00

W intencji Józefa BŁASZKO w 60 urodziny.

18.30

DROGA KRZYŻOWA.

19.30

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

SOBOTA – 28. 02.

8.00

Za + Helenę KOSTECKĄ.

9.00

ODWIEDZINY CHORYCH

16.00

SAKRAMENT POKUTY

18.00

Za ++ rodziców Józefa i Adelajdę FICOŃ i ++ z rodzin FICOŃ i BUJAK.

19.00

 WIECZÓR UWIELBIENIA

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01. 03. 2015

 

 

8.00

Za + Gabrielę HERICH w 1 rocz. śmierci. Dziękczynna w int. rodziny MAJDANIK.

10.00

ZAKOŃCZENIE ODNOWIENIA MISJI ŚW.

   ZA PARAFIAN.                                               W intencji Pawła SZEFER z okazji urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

POPIELEC

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 02. – 24. 02. 2015

PONIEDZIAŁEK – 16. 02

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

 

WTOREK – 17. 02.

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

 

 

ŚRODA POPIELCOWA

18. 02. 2015

7.00

ZA PARAFIAN.

18.00

Za ++ z rodzin ZIMER i PETRYSZYN.

CZWARTEK – 19. 02.

7. 00

 

PIĄTEK – 20. 02

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Jana AUER i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 21. 02.

8. 00

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 02. 2015

18.00

W intencji rodziny Reginy i Waldemara HADAMEK z okazji 20 rocznicy ślubu.

ROCZEK: Zuzanna HADAMEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

Za + Bertholda KUBERA, rodziców braci Teodora KIPKA i ++ z rodzin KIPKA, KUBERA, PAZUREK.

15.00

GORZKIE ŻALE.