28 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 10. – 19.10. 2014

14 NIEDZIELA PAPIESKA

12. 10. 2014

18.00

W intencji Doroty i Helmuta GODULA

w 33 rocznicę ślubu.

8.00

Za ++ rodziców BULA i FICOŃ.

10.00

Za + Jadwigę SZEFER.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-13.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji rodziny PETRYSZYN.

WTOREK – 14. 10.

7 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 15. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: W intencji Jana i Joanny CHLUDEK i wnuków.

CZWARTEK – 16. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Teodozję i Bolesława DAROWSKI, Ludwika POSTOLSKEIGO, Innocentego ROKSZTAJN i pokrewieństwo.

PIĄTEK – 17. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

O zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny BARTUM.

SOBOTA – 18. 10.

8. 00

Za + męża Józefa TŁUCZYKONT.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

12.00

ŚLUB RZYMSKI: PIWOWARCZYK – HADAMEK.

NIEDZIELA MISYJNA

19. 10. 2014

18.00

Za ++ z rodzin PIEGZA i BULA.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny FICOŃ.

10.00

W intencji Andrzeja SKRZYPCZAKA z okazji 50 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

10. 08. – 17. 08. 2014

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 08. 2014

18.00

W intencji Weroniki i Pawła KRAUSEL w 15 rocznicę ślubu i rodziny SITKO.

8.00

 

10.00

W intencji rodziny BUGIEL.

CHREZST: Filip Karol MIESZAŁA.

PONIEDZIAŁEK – 11. 08

18.00

 Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin HADAMEK, WYSZKA, MORAWIEC, KIPKA.

WTOREK – 12. 08.

8.00

 

ŚRODA – 13. 08.

18.00

 Za + Zygmunta Magdalenę Henryka BUJAK Katarzynę Alberta i Joachima CZERNER.

CZWARTEK – 14. 08.

8.00

 

WNIEBOWZIĘCIE NMP

15. 08. 2014

8.00

 

10.00

W intencji Michała, Jacka Karola, Ani z okazji urodzin o wiarę i zdrowie.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

17. 08. 2014

18.00

Za +Rudolfa SZMIDT i Zygfrydę GASZYN w 1 rocznicę śmierci.

8.00

 

10.00

Za + Alfonsa ZINN brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR i ++ z rodzin KOCUR i ZINN.

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 08. – 10. 08. 2014

 

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

03. 08. 2014

18.00

Za + Józefa WAWRO i rodziców z obu stron.

8.00

Za + Engelberta FLEGEL rodziców Alojzego i Klarę KOWACZEK.

10.00

ROCZEK: Wiktor CZERNER.

CHRZEST: Maksymilian JASKÓŁKA.

PONIEDZIAŁEK – 04. 08

18.00

 W intencji Kuby SAWICKIEGO z okazji 7 urodzin.

WTOREK – 05. 08.

8.00

Za ++ Jana, Bernarda SOWA rodziców i 3 braci.

ŚRODA – 06. 08.

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

18.00

 

CZWARTEK – 07. 08.

8.00

Za + Bernarda MOCNY w 10 rocznicę śmierci.

PIĄTEK – 08. 08.

18.00

 

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 08. 2014

18.00

W intencji Weroniki i Pawła KRAUSEL w 15 rocznicę ślubu i rodziny SITKO.

8.00

 

10.00

W intencji rodziny BUGIEL.

CHREZST: Filip Karol MIESZAŁA.

 

 

 

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

20. 07. – 27. 07. 2014

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 07. 2014

18.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

8.00

Za + Wilhelma BULA, rodziców i z pokrewieństwa BULA i SLUSALEK.

10.00

W intencji Edeltraudy CHLUDEK z okazji urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 21. 07

18.00

Za + Agnieszkę SŁUPINA w 1 rocznicę śmierci.

WTOREK – 22. 07.

Św. Marii Magdaleny

8.00

W intencji Marii Magdaleny JANIK.

ŚRODA – 23. 07.

Św. Brygidy

18.00

W intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin.

CZWARTEK – 24. 07.

8.00

 

PIĄTEK – 25. 07

Św. Jakuba Ap.

18.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ ,GRUSZCZYŃSKI.

SOBOTA – 26. 07.

Św. Anny

8.00

Za ++ z rodzin CHLUDEK i ZEMELKA.

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 07. 2014

18.00

W intencji Anny GERMAŃSKIEJ z okazji imienin o zdrowie.

8.00

 

10.00

 

Niedziela św. Piotra i Pawła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

29. 06. – 06. 07. 2014

NIEDZIELA

ŚW. PIOTRA I PAWŁA

29. 06. 2014

18.00

Za + Helenę SKRZYPEK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny KOZUPA.

10.00

Za + Alfreda KUBERA w 30 dzień po śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 30. 06

18.00

 Za ++ Józefa Joannę KRZYWIK, córkę, Marię Pawła Albertyna MOSLER, syna Ewalda i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 01. 07.

8.00

 

ŚRODA – 02. 07.

18.00

Za ++ Franciszka i Jadwigę KLAJNOWSKI.

CZWARTEK – 03. 07.

11.00

POGRZEB śp.Agnieszki PAZUREK.

PIĄTEK – 04. 07.

8.00

 W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za + Annę Marię ŻEŁAJTYS w 25 rocznicę śmierci.

SOBOTA – 05. 07.

11.00

ŚLUB RZYMSKI: BŁASZKO – SAWICKA

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 07. 2014

18.00

Za + Pawła HERICH i ++ z pokrewieństwa.

8.00

Za + Eleonorę MROZEK.

10.00

 CHRZEST: Emanuela RÓŻYCKA

12 Niedziela Zwykła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

22. 06. – 29. 06. 2014

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 06. 2014

18.00

Za + Monikę, ojca Erwina, Renatę i Jana WEISS i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ Hildegardę Rudolfa SŁUŻAŁEK, Martę Jerzego, Reinholda BEDNARSKI.

10.00

ROCZEK: Maksymilian ŁASZEWSKI.

CHRZEST: Milena NIEWIENDA.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

PONIEDZIAŁEK – 23. 06

Oktawa Bożego Ciała

18.00

Za + Oskara BIAŁAS 2 synów, siostrę i rodziców.

WTOREK – 24. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

 

ŚRODA – 25. 06.

Oktawa Bożego Ciała

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Jana BUJAK z okazji 66 urodzin.

CZWARTEK – 26. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

 

PIĄTEK – 27. 06.

Najśw. Serca P. Jezusa

18.00

Za + Gertrudę LOS w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA – 28. 06.

Niepokal. Serca Maryi

8.00

Za + Gertrudę KOSCH i rodziców.

NIEDZIELA

ŚW. PIOTRA I PAWŁA

29. 06. 2014

18.00

Za + Helenę SKRZYPEK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny KOZUPA.

10.00

Za + Alfreda KUBERA w 30 dzień po śmierci.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

15. 06. – 22. 06. 2014

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

15. 06. 2014

18.00

W intencji Ryszarda BARTECZKO z okazji 85 urodzin.

8.00

ROCZEK: Sandra ORZECHOWSKA.

10.00

 

PONIEDZIAŁEK – 16. 06

12.00

ŚLUB RZYMSKI: FOLTYS – ORANT

18.00

Za ++ ROKSZTAJN, DAROWSKI, POSTOLSKI.

WTOREK – 17. 06.

7.00

W intencji rodziny MUSIOŁ.

ŚRODA – 18. 06.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ rodziców BULA i FICOŃ.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

19. 06. 2014

8.00

ZA PARAFIAN.

PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

10.00

 

PIĄTEK – 20. 06.

Oktawa Bożego Ciała

18.00

W intencji Hildegardy SMYKAŁA z okazji 90 urodzin.

SOBOTA – 21. 06.

Oktawa Bożego Ciała

8.00

 

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 06. 2014

18.00

Za + Monikę, ojca Erwina, Renatę i Jana WEISS i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ Hildegardę Rudolfa SŁUŻAŁEK, Martę Jerzego, Reinholda BEDNARSKI.

10.00

ROCZEK: Maksymilian ŁASZEWSKI.

CHRZEST: Milena NIEWIENDA.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

Zesłanie Ducha Świętego

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 06. – 15. 06. 2014

PONIEDZIAŁEK – 09. 06

NMP Matki Kościoła

18.00

Za + Rudolfa WOCHNIK.

WTOREK – 10. 06.

7.00

 

ŚRODA – 11. 06.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + męża Jana MAŃKA pokrewieństwo WEISS, MAŃKA, JASIULEK.

CZWARTEK – 12. 06.

7.00

 

PIĄTEK – 13. 06.

18.00

Za ++ z rodzin BARTOŃ i PLANETORZ.

SOBOTA – 14. 06.

8.00

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

15. 06. 2014

18.00

W intencji Ryszarda BARTECZKO z okazji 85 urodzin.

8.00

ROCZEK: Sandra ORZECHOWSKA.

10.00

 

REKOLEKCJE

 

PROGRAM REKOLEKCJI PARAFIALYCH

21. 05. – 25. 05. 2014

„RODZINA – Szkołą Wiary nadziei i miłości

PIĄTEK – 23. 05.

NADZIEJA

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty

8.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

Za + Krystynę SZUBA i Danutę ZAWADZKĄ.

19.00

NAUKA STANOWA DLA RODZICÓW.

SOBOTA – 24. 05.

MIŁOŚĆ

DZIEŃ RODZINY

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty

8.00

MSZA ŚWIĘTA DLA CHORYCH I SENIORÓW.

9.00

ODWIEDZINY CHORYCH.

15.00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

W intencji Cecylii DAMBON z okazji 85 urodzin.

19.00

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO LOURDZKIE DLA RODZIN.

NIEDZIELA ODPUSTOWA KU CZCI

ŚW. URBANA

25. 05. 2014

8.00

Za ++ z rodzin TŁUCZYKONT i SOBEK.

11.00

SUMA ODPUSTOWA: ZA PARAFIAN.

W intencji Joanny WILCZEK z okazji 50 urodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 05. – 22. 05. 2014

PONIEDZIAŁEK -20. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Stefanię SŁUPINA i ++ z rodzin SŁUPINA i ROGOSZ.

WTOREK – 21. 05.

7.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK i DAMBIEC.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PROGRAM REKOLEKCJI PARAFIALYCH

21. 05. – 25. 05. 2014

„RODZINA – Szkołą Wiary nadziei i miłości”

O. Henryk KAŁUŻA SVD werbista

ŚRODA – 21. 05.

ROZPOCZĘCIE REKOLEKCJII

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

18.00

Za + Marię KULAWIK i męża Józefa.

19.00

NAUKA STANOWA DLA MĘŻCZYZN.

CZWARTEK – 22. 05.

WIARA

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty.

8.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

Za + Małgorzatę Pawła WOJTEK i pokr.

19.00

NAUKA STANOWA DLA RODZICÓW.