Dożynki

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 09. – 18. 09. 2011

DOŻYNKI PARAFIALNE

11. 09. 2011

8.00

W intencji Marii GOŁĘBIEWSKIEJ z okazji 35 urodzin i rodziny.

10.00

PODZIĘKOWANIE ZA PLONY: ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 12. 09

18.00

Za + Wilhelma NOWAK w 2 rocznicę śmierci.

WTOREK 13. 09.

7.00

Za + Herberta JAROLIN i pokrewieństwo.

ŚRODA 14. 09.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Andrzeja CHLUDEK, żonę Ilonę i pokrewieństwo.

CZWARTEK 15. 09.

7.00

Za + Franciszka, Gertrudę FICOŃ, syna Waltera, Marię MICHALIK i męża Józefa.

PIĄTEK 16. 09.

18.00

Za + Artura NOLL w 2 rocznicę śmierci.

SOBOTA 17. 09.

8.00

Za + Hildegardę CHLUDEK, 2 siostry pokrewieństwo CHLUDEK i PANDER.

13.00

ŚLUB RZYMSKI: RENCHEN – KUNA.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 09. 2011

18.00

Za ++ rodziców Krystynę Pawła ROSA pokrewieństwo ROSA DWORACZEK CEBULA.

8.00

W intencji rodziny MROZEK

10.00

Za ++ KUBERA I KIPKA

ROCZEK: Kamil DZIADYKIEWICZ.

16.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

21. 08. – 28. 08. 2011

PONIEDZIAŁEK – 22. 08

NMP Królowej

18.00

Za ++ MAREK, SEUCHTER.

WTOREK 23. 08.

8.00

Za + Martę POPANDA i pokrewieństwo.

ŚRODA 24. 08.

Św. Bartłomieja

18.00

W intencji Rudolfa WILK z okazji 75 urodzin.

CZWARTEK 25. 08.

8.00

Za ++ WIECZOREK SŁUŻAŁEK.

PIĄTEK 26. 08.

NMP Częstochowskiej

18.00

Za + Margot WARKOCZ rodziców i pokrewieństwo.

SOBOTA 27. 08.

8.00

Za ++Marię i Wincentego JANIK.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

28. 08. 2011

18.00

W intencji GLAGLA

8.00

W intencji Klaudii i Marcina ULKA w 1 rocznicę ślubu.

10.00

W intencji Pawła LANGER z okazji 18 urodzin.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

14. 08. – 21. 08. 2011

WNIEBOWZIĘCIE

NMP

15. 08. 2011

8.00

W intencji Marii i Jana KALBRUN w 25 rocznicę ślubu.

10.00

Za ++ BUJAK, KALA.

WTOREK 16. 08.

8.00

Za + Marię FILUSZ w 20 rocznicę śmierci.

ŚRODA 17. 08.

Św. Jacka

18.00

Za + Józefa WAWRO, rodziców z obu stron.

CZWARTEK 18. 08.

8.00

Za + Zofię HUEBNER w 30 dzień po śmierci.

PIĄTEK 19. 08.

18.00

W intencji Piotra i Beaty KLAJNOWSKI w 20 rocznicę ślubu.

SOBOTA 20. 08.

8.00

Za + Marię JONDERKO w 4 rocznicę śmierci.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21. 08. 2011

18.00

8.00

Za + Stefanię CZERNER w 30 dzień po śmierci.

10.00

Za ++ Alfreda HERICH ++ FOLWARCZNY i pokrewieństwo.

CHRZEST: JULIA KOZAK

13 -20.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 04. – 20. 04. 2011

CZWARTEK 14. 04.

7. 00

PIĄTEK 15. 04.

17.30

Za + męża Rudolfa WOCHNIK.

ULICZNA DROGA KRZYZOWA.

SOBOTA 16. 04.

8. 00

Za ++ CHLUDEK, ZEMELKA.

NIEDZIELA PALMOWA

17. 04. 2011

18.00

ROCZEK: Natalia MUCHA.

8.00

Za + Kazimierza MIKRUT w 10 rocznicę śmierci i ojca Floriana.

10.00

W intencji Roberta HERICH w 16 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

WIELKI

PONIEDZIAŁEK

18. 04

18.00

Za + męża Gerarda NAMMERT, teściową Monikę, Huberta GABOR i pokrewieństwo.

WIELKI WTOREK

19. 04.

7.00

WIELKA ŚRODA

20. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Otylię i Leonarda FLEGEL.

10 -13.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

10. 04. – 17. 04. 2011

REKOLEKCJE PARAFIALNE

O. LEONARD DEJA, FRANCISZKANIN PRACUJĄCY W ALBANI

Odnaleźć siebie, Odnaleźć człowieka, Odnaleźć Chrystusa

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10. 04. 2011

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji HAMPF.

10.00

Za + Alfonsa ZINN, brata, rodziców Alojzego, Helenę KOCUR i ++ KOCUR, ZINN.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK

11. 04

8.00

Za + Waltera PIOSEK, rodziców o pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

W intencji KOWALSKI, POLACZEK.

19. 00

SPOTKANIE DLA MAŁŻEŃSTW

WTOREK

12. 04

8.00

Za + Józefa CHLUDEK, MORAWIEC i pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Martę MROZIK, męża Roberta i syna Konrada.

19. 00

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

ŚRODA

13. 04

8.00

Za++ Annę, Marię MOENIG.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Marię DAMBIEC w 1 rocznicę śmierci i jej rodziców.

19. 00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI.

03. – 10.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 04. – 10. 04. 2011

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

03. 04. 2011

8.00

W intencji GODULA.

10.00

W intencji Józefa i Teresy HADAMEK w 50 rocznice ślubu.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 04. 04

18.00

Za + Rudolfa FILUSZ i rodziców.

WTOREK 05. 04.

7.00

W intencji Marii o zdrowie.

ŚRODA 06. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Franciszka KALBRUN, pokrewieństwo KALBRUN WOROBIEC.

CZWARTEK 07. 04.

7. 00

Dziękczynna za szczęśliwą operację.

PIĄTEK 08. 04.

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Dziękczynno-błagalna w intencji CIEŚLIK.

SOBOTA 09. 04.

8. 00

Za + Marię KUSZ.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10. 04. 2011

18.00

W intencji Jolanty i Eugeniusza CZUJ z okazji 25 rocznicy ślubu.

W intencji Edyty i Norberta PIEGSA z okazji 25 rocznicy ślubu.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji HAMPF.

10.00

Za + Alfonsa ZINN, brata, rodziców Alojzego, Helenę KOCUR i ++ KOCUR, ZINN.

13.03 – 20.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 03. – 20. 03. 2010


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13. 03. 2010

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

10.00

ROCZEK: Theodor Tomasz KANDZIORA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 14. 03

18.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK i Tadeusza SEUCHTER.

WTOREK 15. 03.

7.00

Za + Ks. Alfonsa SMYKALLA, Leona Franciszka i Martę.

ŚRODA 16. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Waltera i Michaelę FLEGEL.

CZWARTEK 17. 03.

7. 00

Za + Stanisława BIELAK w 10 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 18. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Józefa KALA i ++ KALA, DAMBIEC.

SOBOTA 19. 03.

Św. Józefa

8. 00

W intencji ks. Józefa MARFIANY z okazji imienin.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

20. 03. 2010

18.00

W intencji Gertrudy FELBER w 86 urodziny.

W intencji Elżbiety BARTECZKO w 70 urodziny.

8.00

Za + Rajmunda KOMOR.

10.00

W intencji KĘTRZYŃSKI.

15.00

GORZKIE ŻALE.

06.03 – 13.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 03. – 13. 03. 2011



PONIEDZIAŁEK – 07. 03

18.00

Za + Marię i Alfreda SŁUŻAŁEK i Antoniego NYIKIEL.

WTOREK 08. 03.

Dzień Kobiet

7.00

W pewnej intencji o zdrowie.

ŚRODA POPIELCOWA

09. 03. 2011

7.00

18.00

Za Herberta SOBOCIK rodziców i pokrewieństwo SOBOCIK ZIEGLER.

CZWARTEK 10. 03.

7. 00

PIĄTEK 11. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

W intencji Hildegardy BUJAK z okazji 60 urodzin i Anny WOŁOWSKI w 90 urodziny.

SOBOTA 12. 03.

8. 00

Za + Roberta Emilię NIEMIEC, 2 synów, pokrewieństwo NIEMIEC KLIMEK.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13. 03. 2010

18.00

Za + Irenę CHMIEL w 5 rocznicę śmierci, syna Piotra i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

10.00

ROCZEK: Theodor Tomasz KANDZIORA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

27. 02 – 06.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

27. 02. – 06. 03. 2011


PONIEDZIAŁEK – 28. 02

18.00

W intencji Patryka z okazji urodzin i rodzin KRAUSEL i SITKO.

WTOREK 01. 03.

7.00

Za + Stefanię SŁUPINA w 30 dzień po śmierci.

ŚRODA 02. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Gotfryda WIECZOREK w 2 rocznicę śmierci, brata rodziców i pokrewieństwo.

CZWARTEK 03. 03.

7.00

W intencji Marii PAJĄK w 18 urodziny.

PIĄTEK 04. 03.

Św. Kazimierza

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za ++ rodziców Kazimierza, Reginę SMAGA i Helenę SKRZEK.

SOBOTA 05. 03.

8.00

Za + Maksymiliana LOS i Marię DAMBIEC.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 03. 2011

18.00

Za ++ SZEFER, KRAJCZY, SŁAWIK.

8.00

Za ++ Eleonorę, Brygidę MROZEK i ++ MROZEK, PRZEZDZIENK, NOWAK, SIMON.

10.00

Za + Krystynę HERICH w 30 dzień po śmierci.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK TYGODNIA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01. – 06. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 31. 01

18.00

Za + Rajnolda LORENC pokrewieństwo LORENC i FILUSZ.

WTOREK 01. 02.

7.00

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2011

7.00

18.00

Za + Waltraudę BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 03. 02.

Św. Błażeja

7.00

PIĄTEK – 04. 02.

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Stanisławy KULPA o zdrowie.

SOBOTA 05. 02.

Św. Agaty

8.00

W intencji JANIK.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 02. 2011

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny MAJDANIK.

8.00

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 13. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 07. 02

18.00

Za ++ STEUER.

WTOREK 08. 02.

7.00

Za + Pelagię KOWALSKI.

ŚRODA 09. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Norberta STEFANIDES, Annę Pawła NOWAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 10. 02.

7.00

PIĄTEK – 11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

18.00

W intencji Herberta WILK z okazji 85 urodzin.

SOBOTA 12. 02.

8.00

W intencji rodzin APOSTEL i NIEMIEC.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 02. 2011

18.00

ROCZEK: Sandro NIEBERT.

8.00

W intencji Roberta KONIECZNY z okazji

99 urodzin.

10.00

ROCZEK: Sara PRACHT.

15.00

NIESZPORY.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 02. – 20. 02. 2011

PONIEDZIAŁEK – 14. 02

18.00

WTOREK 15. 02.

8.00

ŚRODA 16. 02.

18.00

Za + Franciszka Martę ZIMMER i ++ PETRYSZYN.

CZWARTEK 17. 02.

8.00

PIĄTEK 18. 02.

18.00

Za + Jadwigę Korneliusza BUJAK, Marię Tadeusza KLIMEK i pokrewieństwo.

SOBOTA 19. 02.

8.00

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 02. 2011

18.00

8.00

Za + Jana BARTECZKO w 30 dzień po śmierci.

10.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK z okazji 90 urodzin.

15.00

NIESZPORY.