3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 03. – 15. 03. 2015

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08. 03. 2015

8.00

W INTENCJI KOBIET NASZEJ PARAFII.

10.00

W intencji Pawła SKRZYPEK z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 08.03.

18.00

Za ++ Małgorzatę i Piotra NORDWIG, Leona Martę KOMOR i pokrewieństwo.

WTOREK – 09. 03.

7.00

Za + Huberta SZAFARCZYK.

ŚRODA – 10. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodziny SMYKAŁA.

CZWARTEK – 11. 03.

7.00

O uzdrowienie pokoleniowe w rodzinie.

PIĄTEK – 12. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Artura NOLL w dniu urodzin.

Za + Jadwigę BRUNAGIEL w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA – 13. 03.

8.00

W intencji Gertrudy FELBER z okazji 90 urodzin.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15. 03. 2015

18.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK w 15 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ męża Bronisława GERMAŃSKIEGO

w 2 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ Brygidę KOSTKA w 3 rocznicę śmierci.

15.00

GORZKIE ŻALE.

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 03. – 08. 03. 2015

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  

01. 03. 2015

8.00

Za + Gabrielę HERICH w 1 rocznicę śmierci.

Dziękczynna w intencji rodziny MAJDANIK.

10.00

ZAKOŃCZENIE ODNOWIENIA MISJI ŚWIĘTYCH:

ZA PARAFIAN.

W intencji Pawła SZEFER z okazji urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 PONIEDZIAŁEK –   02. 03

11.00

POGRZEB śp. Erwina JASKÓŁKA.

18.00

W intencji Floriana CZOLLEK z okazji 40 urodzin i rodziny.

 WTOREK –   03. 03

7.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ i JESIONEK.

 ŚRODA –   04. 03

Św. Kazimierza

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Oliwera OEHM z okazji urodzin.

 CZWARTEK –   05. 03

7.00

 

 

 PIĄTEK –   06. 03

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za ++ Elżbietę Michała HAWRYŁKO, Józefa RANOSZA, Jadwigę MAZUR i ++ z rodzin HAWRYŁKO, MZUR, RANOSZ.

 SOBOTA –   07. 03                

8.00

Za ++ z rodzin JANIK, KOSCH i SPITALNY.

 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  

08. 03. 2015

18.00

Za ++ Marię i Roberta KONIECZNY.

8.00

 W intencji Kobiet naszej parafii.

10.00

W intencji Pawła SKRZYPEK z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

ODNOWIENIE MISJI ŚWIĘTYCH

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 02. 2015

18.00

W intencji rodziny Reginy i Waldemara HADAMEK z okazji 20 rocznicy ślubu.

ROCZEK: Zuzanna HADAMEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

Za + Bertholda KUBERA, rodziców braci Teodora KIPKA i ++ z rodzin KIPKA, KUBERA, PAZUREK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 23. 02

18.00

Wintencji Damiana CZERNER z okazji 30 urodzin.

WTOREK – 24. 02.

7.00

Za + Bertę PRZEZDZIENK.

ODNOWIENIE MISJI ŚWIĘTYCH

O. MIROSŁAW LIPOWICZ, REDEMPTORYSTA Z KRAKOWA

„WIARĘ USTRZEC”

25. 02. – 01. 03. 2015

ŚRODA – 25. 02.

18.00

Za ++ Korneliusz i Jadwigę BUJAK.

CZWARTEK – 26. 02.

8.00

 

16.30

SPOTKANIE DLA DZIECI

18.00

Dziękczynna w int. rodz. KUKIEŁKA LORENC.        Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława BRUNAGIEL.

19.00

NAUKA DLA RODZICÓW I SAMOTNYCH.

PIĄTEK – 27. 02.

8.00

Za + Bertholda KINNERT brata Roberta siostrę Zofię i ++ rodziców.

16.30

SPOTKANIE DLA DZIECI

18.00

W intencji Józefa BŁASZKO w 60 urodziny.

18.30

DROGA KRZYŻOWA.

19.30

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

SOBOTA – 28. 02.

8.00

Za + Helenę KOSTECKĄ.

9.00

ODWIEDZINY CHORYCH

16.00

SAKRAMENT POKUTY

18.00

Za ++ rodziców Józefa i Adelajdę FICOŃ i ++ z rodzin FICOŃ i BUJAK.

19.00

 WIECZÓR UWIELBIENIA

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01. 03. 2015

 

 

8.00

Za + Gabrielę HERICH w 1 rocz. śmierci. Dziękczynna w int. rodziny MAJDANIK.

10.00

ZAKOŃCZENIE ODNOWIENIA MISJI ŚW.

   ZA PARAFIAN.                                               W intencji Pawła SZEFER z okazji urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

POPIELEC

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 02. – 24. 02. 2015

PONIEDZIAŁEK – 16. 02

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

 

WTOREK – 17. 02.

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

 

 

ŚRODA POPIELCOWA

18. 02. 2015

7.00

ZA PARAFIAN.

18.00

Za ++ z rodzin ZIMER i PETRYSZYN.

CZWARTEK – 19. 02.

7. 00

 

PIĄTEK – 20. 02

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Jana AUER i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 21. 02.

8. 00

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22. 02. 2015

18.00

W intencji rodziny Reginy i Waldemara HADAMEK z okazji 20 rocznicy ślubu.

ROCZEK: Zuzanna HADAMEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

Za + Bertholda KUBERA, rodziców braci Teodora KIPKA i ++ z rodzin KIPKA, KUBERA, PAZUREK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 01. – 25. 01. 2015

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 01. 2015

18.00

Za + Ernestynę i Erykę APOSTEL, męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo APOSTEL, NIEMIEC.

8.00

 

10.00

W intencji Łukasza SŁUPINY okazji 30 rocznicy urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 19. 01

18.00

Za + Rudolfa SCHMIT.

WTOREK – 20. 01.

7.00

Za + Agnieszkę PARUSEL i pokrewieństwo SZITKO

ŚRODA – 21. 01.

18.00

W intencji Gabrieli SZEFER z okazji 75 urodzin.

CZWARTEK – 22. 01.

7.00

Za + Paulinę SŁUŻAŁEK w 2 rocznicę śmierci.

PIĄTEK – 23. 01.

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny PRENGER.

SOBOTA – 24. 01.

8.00

Za + Marię SEUCHTER w 30 dzień po śmierci.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

25. 01. 2015

18.00

 

8.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

10.00

W intencji Weroniki ŁASZEWSKIEJ z okazji urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

11. 01. – 18. 01. 2015

 

NIEDZIELA

CHRZTU PAŃSKIEGO

11. 01. 2015

18.00

W intencji rodziny TRZPIOT.

8.00

 

10.00

W intencji Anny ROTER okazji 75 rocznicy urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 12. 01

18.00

 

WTOREK – 13. 01.

7.00

Za + męża Herberta JAROLIN i pokr.

ŚRODA – 14. 01.

18.00

Za ++ z rodzin SOBEL, PORDZIK, KLINBERG I SKLORZ.

CZWARTEK – 15. 01.

7.00

Za + z rodziny WOJTEK

PIĄTEK – 16. 01.

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny SIONKOWSKI i pewnej intencji.

 

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 01. 2015

 

18.00

Za + Ernestynę i Erykę APOSTEL, męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo APOSTEL, NIEMIEC.

8.00

 

10.00

W intencji Łukasza SŁUPINY okazji 30 rocznicy urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II Niedziela BN

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 01. – 11. 01. 2015

II NIEDZIELA

BOŻEGO NARODZENIA

04. 01. 2015

18.00

Za + męża Henryka BUJAK w 5 rocznicę śmierci.

8.00

 

10.00

W intencji Ernsta MROZEK z okazji

90 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 05.01.

18.00

 

OBJAWIENIE PAŃSKIE

06. 01. 2015

8.00

Za + Stanisława TRZPIOT ++ rodziców i pokrewieństwo.

10.00

W intencji Joachima i Anieli BULA z okazji 25 rocznicy ślubu.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚRODA – 07.01.

18.00

Za + Rafała MANEK w 6 rocznicę śmierci i ++ MANEK, POLACZEK.

CZWARTEK – 08.01.

7.00

 

PIĄTEK– 09. 01

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Krystiana FLEGEL.

NIEDZIELA

CHRZTU PAŃSKIEGO

11. 01. 2015

18.00

W intencji rodziny TRZPIOT.

8.00

 

10.00

W intencji Anny ROTER okazji 75 rocznicy urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

Boże Narodzenie

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

22. 12. – 28. 12. 2014

PONIEDZIAŁEK – 22. 12

17.30

RORATY: Za + Annę WOŁOWSKĄ

w 1 rocznicę śmierci.

WTOREK – 23. 12.

17.30

ZAKOŃCZENIE RORAT.

18.45

SAKRAMENT POKUTY.

ŚRODA –24.12.

WIGILIA

16.00

PASTERKA DLA DZIECI I STARSZYCH:.

ZA PARAFIAN.

NARODZENIE PAŃSKIE

25. 12. 2014

0.00

PASTERKA: ZA PARAFIAN.

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

SUMA: ZA PARAFIAN.

Za + Jana AUER z okazji urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚW. SZCZEPANA

26. 12. 2014

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

Dziękczynna w int. rodz. WILCZEK.

Za + Alfreda KUBERA, rodziców braci, Teodora KIPKA i pokrewieństwo.

 

SOBOTA – 27. 12.

Św. Jana Apostoła.

11.00

ZA DZIECI NASZEJ PARAFII.

13.00

Pogrzeb śp. Marii SEUCHTER.

NIEDZIELA

ŚW. RODZINY

28. 12. 2014

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny PIECHULEK

8.00

W intencji Marii i Kazimierza OLSZEWSKI z okazji 40 rocznicy ślubu.

10.00

W INTENCJI RODZIN.

14.00

W intencji rodzinnych domów dziecka.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

I NIEDZIELA ADWENTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 11. – 07. 12. 2014

 

 

I NIEDZIELA ADWENTU

30. 11. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców WOLNY i STEFANIDES.

8.00

Za + Jerzego ROSENBERGER od koleżanek i kolegów z laboratorium Grupy Azoty.

10.00

W intencji Teresy SŁUŻAŁEK z okazji 50 urodzin.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE.

PONIEDZIAŁEK – 01. 12

17.30

RORATY: Dziękczynna w intencji rodziny PRENGER.

WTOREK – 02. 12.

7.00

RORATY: Za ++ Rudolfa FILUSZ pokrewieństwo ULMANN, FILUSZ i SCHREIBER.

ŚRODA – 03. 12.

17.30

RORATY: Za + Franciszka KOMOR i rodziców DROZD i KOMOR.

CZWARTEK – 04. 12.

Św. Barbary

17.30

RORATY: Za + Józefa PAŃCZYK, Annę i Michała GŁĄB.

PIĄTEK – 05. 12.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

RORATY: Za + Józefa KULAWIK w 9 rocznicę śmierci i żonę Marię.

SOBOTA – 06. 12.

Św. Mikołaja

8.00

 

II NIEDZIELA ADWENTU

07. 12. 2014

18.00

Za + Stanisława SZUBA i Danutę ZAWADZKĄ.

8.00

W intencji Adelajdy FILUSZ z okazji urodzin.

10.00

Za + Kazimierza SAŁEK w 7 rocznicę śmiercii ++ ZACHARCZUK, NAWROCKI, HACZYŃSKI, LEWANDOWSKI.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE

 

 

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 11. – 30. 11. 2014

 

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

23. 11. 2014

18.00

W intencji Elwiry GRUSZCZYŃSKIEJ z okazji urodzin.

8.00

Za + Reinholda LORENZ w 10 rocznicę śmierci.

10.00

Za + syna Piotra i męża Waltera SŁUŻAŁEK.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 24. 11

18.00

Za ++ z rodzin BEDNARSKI i MAREK.

WTOREK – 25. 11.

7.00

Za ++ Paulinę i Alfreda SŁUŻAŁEK.

ŚRODA – 26. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Huberta Wiktorię SŁUPINA i Reinholda, Pawła, Jadwigę SZYNOL.

CZWARTEK – 27. 11.

7.00

Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

PIĄTEK – 28. 11.

18.00

Za ++ Otylię i Leonarda FLEGEL.

SOBOTA – 29. 11.

8.00

Za ++ z rodziny WOLKE.

 

I NIEDZIELA ADWENTU

30. 11. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców WOLNY i STEFANIDES.

8.00

Za + Jerzego ROSENBERGER od koleżanek i kolegów z laboratorium Grupy Azoty.

10.00

W intencji Teresy SŁUŻAŁEK z okazji 50 urodzin.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE.