V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 03. – 06. 04. 2014

 

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

30. 03. 2014

 

18.00

Za ++ Jadwigę SIMON

8.00

W intencji LKS „Śląsk” REŃSKA WIEŚ.

10.00

Za + Elżbietę HAWRYŁKO i męża Michała

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

PONIEDZIAŁEK -31. 03

18.00

Za + Monikę MACZEK

  

WTOREK    01. 04.

7.00

 
Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy KOŁODZIEJSKIEJ.

 

ŚRODA    02. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin FLEGEL i MAREK.

 

CZWARTEK    03. 04.

7. 00

W intencji Julii WOJTKOWIAK z okazji 8 urodzin.

 

PIĄTEK    04. 04.

18.00

 

  Za + Brygidę KOSTKA.

Za + Gabrielę HERICH.

18.30

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII.

 

SOBOTA    05. 04.

8. 00

Za + Wincentego i Marię JANIK.

  

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

06. 04. 2014

 

18.00

Za + Franciszka KALBRUN w 4 rocznicę śmierci.

8.00

Za +Herberta WILK w 2 rocznice śmierci.

10.00

Za + Alfreda PARCHATKA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 03. – 30. 03. 2014

 

 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

23. 03. 2014

 

18.00

W intencji Gertrudy FELBER z okazji 89 urodzin.

8.00

Za + męża Waltera i syna Piotra SŁUŻAŁEK.

ROCZEK: GIERCZYCKI Patryk.

10.00

W intencji Sabiny NOLL z okazji 18 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

PONIEDZIAŁEK – 24. 03

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin

 ROGOSZ i FREITAG.

 

WTOREK    25. 03.

7.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK, GREGER, CEBULAK.

 

ŚRODA    26. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Mariana NIEZGODA.

 

CZWARTEK    27. 03.

7. 00

Za ++ z rodzin PAWLIK, SZAFARCZYK, BUJAK.

 

PIĄTEK    28. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Męża Alfreda KUKIEŁKA rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

SOBOTA    29. 03.

8. 00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny PANEK.

  

 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

30. 03. 2014

 

18.00

W intencji Gertrudy FELBER z okazji 89 urodzin.

8.00

Za + męża Waltera i syna Piotra SŁUŻAŁEK.

ROCZEK: GIERCZYCKI Patryk.

10.00

W intencji Sabiny NOLL z okazji 18 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III NIEDZELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

16. 03. – 23. 03. 2014

 

 

 

 

 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

16. 03. 2014

 

18.00

Za + Bronisława GERMAŃSKIEGO w 2 rocznicę śmierci.

8.00

W intencji Józefa CHLUDEK z okazji 70 urodzin.

10.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 
 

PONIEDZIAŁEK – 17. 03

18.00

Za ++ rodziców Waltera i Michaelę FLEGEL.

 

WTOREK    18. 03.

7.00

Za + Stanisława BIELAK w 14 rocznicę śmierci i Grażynę w 30 dzień po śmierci.

 

ŚRODA    19. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za budowniczych naszego kościoła, Józefów i ks. Józefa.

 

CZWARTEK    20. 03.

7. 00

Za Helenę KOSTECKĄ i rodziców.

  

PIĄTEK    21. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za ++ z rodziny BURDA.

 

SOBOTA    22. 03.

8. 00

W intencji Krystyny KUBERA.

 

 

 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

23. 03. 2014

 

18.00

W intencji Gertrudy FELBER z okazji 89 urodzin.

8.00

Za + męża Waltera i syna Piotra SŁUŻAŁEK.

ROCZEK: GIERCZYCKI Patryk.

10.00

W intencji Sabiny NOLL z okazji 18 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Niedziela Wielkiego Postu

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

09. 03. – 16. 03. 2014

 

 

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

09. 03. 2014

 

18.00

W intencji rodziny JASIULEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

W intencji Józefa SZEFER z okazji 75 urodzin i rodzin SZEFER i HADAMEK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 10. 03

18.00

O szczęśliwe rozwiązanie.

 

WTOREK    11. 03.

7.00

 

 

 

 

ŚRODA    12. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodziny SMYKAŁA.

Za + Adelajdę KOWALSKI w 30 dzień po śmierci.

 

 

 

CZWARTEK    13. 03.

7. 00

W intencji Julii WOJTKOWIAK z okazji 8 urodzin.

 

 

 

PIĄTEK    14. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Piotra NORDWIG, Małgorzatę, Leona i Martę KOMOR.

 

 

 

SOBOTA    15. 03.

8. 00

Za + Huberta LISZKA w 1 rocznicę śmierci.

 

 

 

 

 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

16. 03. 2014

 

18.00

Za + Bronisława GERMAŃSKIEGO w 2 rocznicę śmierci.

8.00

Za + Genowefę PRZEZDZIENK.

10.00

W intencji Józefa CHLUDEK z okazji 70 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

 

 

 

 

8 Niedziela Zwykła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 03. – 09. 03. 2014

 

PONIEDZIAŁEK – 03. 03

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

W intencji Gabrieli SZEFER.

 

WTOREK    04. 03.

Św. Kazimierza

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ JESIONEK.

 

 

ŚRODA POPIELCOWA

  05. 03. 2014

7.00

 

18.00

Za + Wiesława PIESZKO i ++ z obu stron.

 

CZWARTEK    06. 03.

7. 00

Za + Jana CHLUDEK i ++ z rodzin CHLUDEK, FRANICA, MORAWIEC.

 

PIĄTEK    07. 03

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Józefa KALA, Monikę Józefa DAMBIEC  i ++ z rodziny JURCZYK.

 

SOBOTA    08. 03.

DZIEŃ KOBIET

8. 00

Za + z rodzin JANIK, KOSCH, SPITALNY.

 

 

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

09. 03. 2014

 

18.00

W intencji rodziny JASIULEK.

8.00

Za ++Eleonorę i Brygidę MROZEK.

10.00

W intencji Józefa SZEFER z okazji 75 urodzin i rodzin SZEFER i HADAMEK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

7 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

23. 02. – 02. 03. 2014

 

7 NIEDZIELA ZWYKŁA

23. 02. 2014

 

18.00

W intencji rodzin GODULA, MICHNA, MATYJEWICZ.

8.00

Za + Bertę i Edmunda PRZEZDZIENK i pokrewieństwo.

10.00

Za + Wilhelma BULA w dniu urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 24. 02

18.00

Za + Adelajdę CZERNER i ++ z rodzin FILUSZ i CZERNER.

 

 

 

WTOREK    25. 02.

7.00

 

 

 

 

ŚRODA    26. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA:

 

 

 

CZWARTEK    27. 02.

7.00

 

 

 

 

PIĄTEK    28. 02.

18.00

 

 

 

 

SOBOTA    01. 03.

8.00

 

 

 

 

 

8 NIEDZIELA ZWYKŁA

02. 03. 2014

 

18.00

W intencji Krystiana CAPITEIN z okazji 50 urodzin.

8.00

W intencji Alicji CZERNER z okazji 70 urodzin i rodziny.

9.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

10.00

W intencji Pawła SZEFER z okazji urodzin.

11.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE

 

 

6 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 02. – 02. 03. 2014

 

6 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 02. 2014

 

18.00

Za ++ Małgorzatę i Wilhelma SITKO ich synów i pokrewieństwo.

8.00

Za + Herberta WILK w 77 urodziny.

10.00

W intencji Denisa JENDEREK z okazji 18 urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

PONIEDZIAŁEK – 17. 02

18.00

Za + Annę WOŁOWSKI w 30 dzień po śmierci, męża Franciszka i ++ WOLKE WOLLNY.

 

WTOREK    18. 02.

7.00

 

 

ŚRODA    19. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Jan AUER w 2 rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK    20. 02.

7.00

W intencji Magdaleny WILK z okazji urodzin.

 

PIĄTEK    21. 02.

18.00

Za ++ Marię i Roberta KONIECZNY.

 

SOBOTA    22. 02.

8.00

 

 

 

7 NIEDZIELA ZWYKŁA

23. 02. 2014

 

18.00

W intencji rodzin GODULA, MICHNA, MATYJEWICZ.

8.00

Za + Bertę i Edmunda PRZEZDZIENK i pokrewieństwo.

10.00

Za + Wilhelma BULA w dniu urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

09. 02. – 16. 02. 2014

 

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

09. 02. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła RAUBAL, Marię i Alfreda ZYGMUNT.

8.00

W intencji Gabrieli i Romana MAJDANIK z okazji 50 urodzin i całej rodziny.

10.00

ROCZEK: Milena KUCHARCZYK

Lena SZARY.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE

  

PONIEDZIAŁEK – 10. 02

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Krystiana FLEGEL.

  

WTOREK    11. 02.

Światowy Dzień Chorych

NMP z Lourdes

11.00

Za chorych i cierpiących.

 

ŚRODA    12. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Norberta STEFANIDES w 5 rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK    13. 02.

7.00

 

 

 PIĄTEK  –  14.02

.Św. Walentego

14.00

ŚLUB RZYMSKI: PIELA – MIESZAŁA.

18.00

Za ++ rodziców Marię Tadeusza KLIMEK Jadwigę i Korneliusza BUJAK i pokrewieństwo.

 

SOBOTA    15. 02.

8.00

 

 

 

6 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 02. 2014

 

18.00

Za ++ Małgorzatę i Wilhelma SITKO ich synów i pokrewieństwo.

8.00

Za + Herberta WILK w 77 urodziny.

10.00

W intencji Denisa JENDEREK z okazji 18 urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

OFIAROWANIE PAŃSKIE

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 02. – 09. 02. 2014

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 03. 02

Św. Błażeja Biskupa

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny KOCYBIK.

 

WTOREK    04. 02.

7.00

 

 

ŚRODA    05. 02.

Św. Agaty

18.00

MSZA SZKOLNA:

 

CZWARTEK    06. 02.

7.00

 

 

PIĄTEK    07. 02.

7.00

W intencji Róż Różańcowych

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny SZAFARCZYK.

 

SOBOTA    08. 02.

8.00

 

 

 

 

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

09. 02. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła RAUBAL, Marię i Alfreda ZYGMUNT.

8.00

W intencji Gabrieli i Romana MAJDANIK z okazji 50 urodzin i całej rodziny.

10.00

ROCZEK: Milena KUCHARCZYK

Lena SZARY.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE

III NIEDZELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

27. 01. – 02. 02. 2014

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 01. 2014

18.00

W intencji Doroty GODULA.

8.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

10.00

W intencji Krystyny GRZYBEK z okazji urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

PONIEDZIAŁEK – 27. 01

18.00

 

 

WTOREK    28. 01.

Św. Tomasza z Akwinu

7.00

 

 

ŚRODA    29. 01.

18.00

MSZA SZKOLNA: Do Opatrzności Bożej w intencji rodziny TŁUCZYKONT.

 

 

CZWARTEK    30. 01.

7.00

 

 

 

PIĄTEK    31. 01.

Św. Jana Bosko

18.00

Za + Pawła ZGRAJA.

 

 

SOBOTA    01. 02.

8.00

 

 

 

OFIAROWANIE

PAŃSKIE

02. 02. 2014

 

18.00

Za + ojca Wiesława ŁABA oraz Waltera i Michaelę FLEGEL.

8.00

Za ++ Adelajdę i Józefa FICOŃ, Martę, Jana JURASZEK, Maksymiliana i Paulinę BUJAK.

10.00

Za ++ z rodzin KUBERA i KIPKA.

 

NIESZPORY NIEDZIELNE.