II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 01. – 26. 01. 2014

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 01. 2014

18.00

Za ++ Ernestynę i Eryka APOSTEL i pokrewieństwo.

8.00

Za + Paulinę SŁUŻAŁEK.

10.00

Za + Piotra SŁUŻAŁEK w 5 rocznicę śmierci.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 20. 01

18.00

Za + Piotra KOCYBIK w 20 rocznicę śmierci i pokrewieństwo.

 

 

WTOREK    21. 01.

7.00

 

 

 

ŚRODA    22. 01.

18.00

 

 

 

CZWARTEK    23. 01.

7.00

Za + Oswalda KEISIG w 1 rocznicę śmierci i ++ KEISIG i MORAWIEC.

 

 

PIĄTEK    24. 01.

Św. Franciszka Salezego

18.00

 

 

 

SOBOTA    25. 01.

Nawrócenie św. Pawła

8.00

Za + Henryka KRAUSE i rodziców.

 

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 01. 2014

18.00

W intencji Doroty GODULA.

8.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

10.00

W intencji Krystyny GRZYBEK z okazji urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 01. – 19. 01. 2014

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12. 01. 2014

8.00

ZA PARAFIAN

10.00

 

ZA PARAFIAN

 

 

PONIEDZIAŁEK – 13. 01

 

18.00

Za +Annę BIAŁAS w 30 rocznicę śmierci i Gotfryda FLEGEL.

 

 

WTOREK    14. 01.

 

7.00

Za + Herberta JAROLIN rodziców i pokrewieństwo.

 

 

ŚRODA    15. 01.

 

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Antoniego GIESZCZYK.

 

 

CZWARTEK    16. 01.

Św. Antoniego Opata

7.00

 

 

 

PIĄTEK    17. 01.

 

18.00

O szczęśliwe rozwiązanie.

 

 

SOBOTA    18. 01.

 

8.00

 

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 01. 2014

18.00

Za ++ Ernestynę i Eryka APOSTEL i pokrewieństwo.

8.00

Za + Paulinę SŁUŻAŁEK.

10.00

Za + Piotra SŁUŻAŁEK w 5 rocznicę śmierci.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE

OBJAWIENIE PAŃSKIE

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

05. 01. – 12. 01. 2014

  

 OBJAWIENIE PAŃSKIE

06. 01. 2014

8.00

Za + Bertholda KINNERT w dniu urodzin.

10.00

W intencji rodziny PRAGŁOWSKI.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

  

WTOREK 07. 01

7.00

Za + matkę

 

ŚRODA  –  08. 01.

18.00

Za + Rafała MANEK w 5 rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK    09. 01.

7.00

 

 

PIĄTEK    10. 01

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Krystiana FLEGEL.

  

 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12. 01. 2014

18.00

W intencji rodziny HERICH.

ROCZEK: KOWALIK Martyna.

8.00

 

10.00

 

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

III Niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

15. 12. – 22. 12. 2013

III NIEDZIELA ADWENTU

15. 12. 2013

18.00

Za + Marię SIEGMUND w 1 rocznicę śmierci, męża i pokrewieństwo.

8.00

Za + Marię KONIK i pokrewieństwo.

10.00

W intencji rodziny KLIMEK.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.


PONIEDZIAŁEK – 10. 12

17.30

RORATY: Za + Norberta STEFANIDES.

WTOREK 11. 12.

7.00

RORATY:

ŚRODA 12. 12.

17.30

RORATY:

CZWARTEK 13. 12.

17.30

RORATY:

PIĄTEK 14. 12.

17.30

RORATY:

SOBOTA 15. 12.

8.00


IV NIEDZIELA ADWENTU

22. 12. 2013

18.00

8.00

Za + Alfreda LANGER.

10.00

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

II Niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 12. – 15. 12. 2013

II NIEDZIELA ADWENTU

08. 12. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Renaty IGNACY w 70 urodziny i rodziny.

8.00

W intencji Urszuli KOWALSKIEJ z okazji 60 urodzin.

10.00

W INTENCJI KOBIET I DZIEWCZĄT NASZEJ PARAFII.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

PONIEDZIAŁEK – 09. 12

17.30

RORATY:

WTOREK 10. 12.

7.00

RORATY: W intencji rodziny KOMOR.

ŚRODA 11. 12.

17.30

RORATY:

CZWARTEK 12. 12.

17.30

RORATY:

PIĄTEK 13. 12.

17.30

RORATY: W intencji rodziny NOWAK.

SOBOTA 14. 12.

8.00

III NIEDZIELA ADWENTU

15. 12. 2013

18.00

Za + Marię SIEGMUND w 1 rocznicę śmierci, męża i pokrewieństwo.

8.00

Za + Marię KONIK i pokrewieństwo.

10.00

W intencji rodziny KLIMEK.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

I Niedziela Adwentu

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 12. – 08. 12. 2013

I NIEDZIELA ADWENTU

01. 12. 2013

18.00

Za + Józefa PAŃCZYK w 16 rocznicę śmierci i rodziców.

8.00

Za + Kazimierza SAŁEK i ++ z rodziny.

10.00

Za + Franciszka i Gertrudę FICOŃ dwóch synów Annę Wilhelma PISKALLA i syna.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.


PONIEDZIAŁEK – 02. 12

17.30

RORATY: Za ++ Engelberta, Gotfryda, Martę, Gertrudę MORAWIEC, Marię, Konrada HADAMEK, Zofię, Rudolfa HUBNER i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 03. 12.

7.00

RORATY:

ŚRODA 04. 12.

17.30

RORATY:

CZWARTEK 05. 12.

17.30

RORATY: Za + Marię i Józefa KULAWIK w 8 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 06. 12.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

RORATY: Za + Stanisława SZUBĘ.

SOBOTA 07. 12.

11.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Leona KLAJNOWSKI w 70 urodziny.


II NIEDZIELA ADWENTU

08. 12. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Renaty IGNACY w 70 urodziny i rodziny.

8.00

W intencji Urszuli KOWALSKIEJ z okazji 60 urodzin.

10.00

W INTENCJI KOBIET I DZIEWCZĄT NASZEJ PARAFII.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

Niedziela Chrystusa Króla

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 11. – 24.11. 2013

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

24. 11. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Klaudiusza JANIK z okazji 60 urodzin.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Pawła SŁUPINA.

10.00

ROCZEK: Zofia KOCEM.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.


PONIEDZIAŁEK – 25.11.

18.00

Za + męża Arnolda SMAK, rodziców, rodzeństwo SMAK i BARON.

WTOREK 26. 11.

7.00

Za ++ z rodzin ZEMELKA i MALERCZYK.

ŚRODA 27. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

CZWARTEK 28. 11.

7.00

PIĄTEK – 29. 11

18.00

Za ++ z rodzin BARTECZKO i ROSENBERGER.


I NIEDZIELA ADWENTU

01. 12. 2013

18.00

Za + Józefa PAŃCZYK w 16 rocznicę śmierci i rodziców.

8.00

Za + Kazimierza SAŁEK i ++ z rodziny.

10.00

Za + Franciszka i Gertrudę FICOŃ dwóch synów Annę Wilhelma PISKALLA i syna.

15.00

NABOZEŃSTWO ADWENTOWE.

33 Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 11. – 24.11. 2013

PONIEDZIAŁEK – 18.11.

18.00

Za ++ z rodzin SZAFRACZYK i KUSZ.

WTOREK 19. 11.

7.00

Za ++ Antoniego, Franciszka Bertę WOLNY Bernarda, Adelajdę STEFANIDES i pokrewieństwo.

ŚRODA 20. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Piotra i Lucyny OLSZEWSKI w 10 rocznicę ślubu.

CZWARTEK 21. 11.

7.00

Za + Reinholda LORENZ w 9 rocznicę śmierci.

PIĄTEK – 22. 11

18.00

W intencji rodziny KOMOR.

SOBOTA 23. 11.

8.00

Za ++ z rodzin WANIEK, ZOREMBIK i pokrewieństwo.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

24. 11. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Klaudiusza JANIK z okazji 60 urodzin.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Pawła SŁUPINA.

10.00

ROCZEK: Zofia KOCEM.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

10. 11. – 17.11. 2013


32 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 11. 2013

18.00

Za ++ z rodzin PŁOSZCZYCA i WOLNY.

CHRZEST: Maja WIECZOREK.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny PRENGER.

10.00

Za + Zygmunta i Magdalenę CZERNER.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.



Św. MARCINA

Z TOURS

11. 11. 2013

8.00

Za ++ Alfreda i Paulinę SŁUŻAŁEK

10.00

++ Z rodzin KUBERA i KIPKA.

WTOREK 12. 11.

7.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ i JESIONEK.

16.00

PROCESJA ŚW. MARCINA


ŚRODA 13. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Marię i Wincentego JANIK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 14. 11.

7.00

Za ++ z rodzin MOCNY, KECLER i MAGIERA.


PIĄTEK 15. 11.

18.00

Za + Marię KONIK, męża Jana i pokrewieństwo.

SOBOTA – 16. 11.

8.00

W intencji Gertrudy Los w 95 urodziny.

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

17. 11. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny NOLL.

8.00

Za ++ z rodzin PANEK i NIEUŻYŁA.

10.00

W intencji Teresy KOŁODZIEJSKIEJ w 70 urodziny.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

31 Niedziela ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 11. – 10.11. 2013

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

03. 11. 2013

18.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

8.00

Za + ojca Erwina BIAŁAS w 20 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji Franciszka STEIN z okazji 75 urodzin.

15.00

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.


PONIEDZIAŁEK – 04. 11

18.00

Za + Elżbietę PAPROTNY.

WTOREK 05. 11.

7.00

Za + Wilibalda SPITALNY, rodziców i pokrewieństwo.

ŚRODA 06. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Rajmunda KOMOR w 3 rocznicę śmierci i jego chrzestną Irmgardę.

CZWARTEK 07. 11.

7.00

Za ++ BURDA, KECLER.

PIĄTEK – 08. 11

18.00

W intencji Sylwii STEANIDES w 50 urodziny.

W intencji Julii RYPAŁA z okazji 18 urodzin.

SOBOTA 09. 11.

8.00

Za + Jadwigę NOREK i pokrewieństwo.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 11. 2013

18.00

Za ++ z rodzin PŁOSZCZYCA i WOLNY.

CHRZEST: Maja WIECZOREK.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny PRENGER.

10.00

Za + Zygmunta i Magdalenę CZERNER.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.