30 niedziela zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

27. 10. – 03.11. 2013

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 10. 2013

18.00

W intencji rodziny THOMYS.

8.00

Za ++ Eleonorę, Brygidę MROZEK i ++ pokrewieństwo.

10.00

W intencji rodziny MICHALIK z okazji 25 rocznicy ślubu..

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-28.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

WTOREK – 29. 10.

7 00

Za ++ z rodzin MALERCZYK i CZUBA.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 30. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Rafała MANEK w urodziny.

Za + Helenę KĘTRZYŃSKĄ w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 31. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01. 11. 2013

8.00

Za ++ z rodzin KECLER i KINNERT.

10.00

Za zalecanych zmarłych parafian.

14.00

NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU.

SOBOTA 02. 11.

8. 00

Za zalecanych zmarłych.

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

03. 11. 2013

18.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

8.00

Za + ojca Erwina BIAŁAS w 20 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji Franciszka STEIN z okazji 75 urodzin.

15.00

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

NIEDZIELA MISYJNA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

20. 10. – 27.10. 2013

NIEDZIELA MISYJNA

20. 10. 2013

18.00

8.00

10.00

W intencji Krystiana SCHMIDT z okazji 50 urodzin od teściów, żony z dziećmi i bratowej.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-21.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + męża Karola IGNACY, syna Janusza, rodziców, brata, Michała JESIONEK i pokrewieństwo.

WTOREK – 22. 10.

7 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + męża Henryka BUGIEL w 3 rocznicę śmierci i ++ BUGIEL, MAJ, IDZIK.

ŚRODA – 23. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: W intencji rodzin DUDA PRZEZDZIENK i urodzin Marii i Angeli.

CZWARTEK 24. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Danutę ZAWADZKĄ.

PIĄTEK 25. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Adeli ZINN z okazji 86 urodzin.

SOBOTA 26. 10.

8. 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 10. 2013

18.00

W intencji rodziny THOMYS.

8.00

Za ++ Eleonorę, Brygidę MROZEK i ++ pokrewieństwo.

10.00

W intencji rodziny MICHALIK.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 10. – 20. 10. 2013

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 10. 2013

8.00

ROCZEK: Hanna LUDKIEWICZ.

10.00

W intencji Joanny i Dariusza JAGŁA w 5 rocznicę ślubu i rodziny KOSTKA.

19.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

PONIEDZIAŁEK 14. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Norberta CHLUDEK, Franciszka WOŁOWSKIEGO i ++ Z rodzin CHLUDEK, WOŁOWSKI, WOLNY.

WTOREK 15. 10

7.00

Za ++ z rodzin ŚCIERMOCH, WERNER, KSINKSIK, WOJKOWSKI, DUC.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA 16. 10

Św. Jadwigi Śląskiej

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za ++ Martę i Konrada POPANDA rodzeństwo i pokrewieństwo POPANDA i SMOLNIK.

CZWARTEK 17. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + męża Waltera CEBULA rodziców i pokrewieństwo.

PIĄTEK 18. 10

Św. Łukasza Ew.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + męża Józefa TŁUCZYKONT i pokrewieństwo SOBEK.

SOBOTA 19. 10

8.00

Za + Łucje KUKIEŁKA w 10 rocznicę śmierci.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

NIEDZIELA MISYJNA

20. 10. 2013

18.00

8.00

10.00

W intencji Krystiana SCHMIDT z okazji 50 urodzin od teściów, żony z dziećmi i bratowej.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

27NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

O6. 10. – 13.10. 2013

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 10. 2013

18.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ Józefa Annę FITZON Alfreda Paulinę BULA i ++ FITZON, BULA, KIDA, KOLECZKO.

10.00

Za + Jadwigę SZEFER, rodziców, teściów i pokrewieństwo.

CHRZEST: Paulina Aleksandra KASPRZAK.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.


PONIEDZIAŁEK-07. 10.

NMP Różańcowej

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Huberta Wiktorię SŁUPINA, Pawła i Jadwigę SZYNOL.

WTOREK – 08. 10.

7 00

Za ++ z rodzin  ZEMELKA  i MALERCZYK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 09. 10.

17 30

MSZA SZKOLNA: Za ++ Edmunda i Bertę PRZEZDZIENK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

CZWARTEK 10. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Jadwigę, Ottona Hildegardę FURGOL i pokrewieństwo.

PIĄTEK 11. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Do B.OP. w intencji Marii SEUCHTER z podziękowaniem, prośbą o zdrowie i całej rodziny.

SOBOTA 12. 10.

11.00

ŚLUB RZYMSKI: MOLENDOWICZ – GABOR.

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 10. 2013

18.00

W intencji Patrycji i Adriana KLAJNOWSKI w 10 rocznicę ślubu i urodzin. W intencji rodziny Doroty GODULA.

8.00

ROCZEK: Hanna LUDKIEWICZ.

10.00

W intencji Joanny i Dariusza JAGŁA w 5 rocznicę ślubu i rodziny KOSTKA.

19.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

29. 09. – 16.10. 2013

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

29. 09. 2013

8.00

Za + Gotfryda FLEGEL.

10.00

W intencji Wandy SIDOROWSKIEJ z okazji 60 urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 30. 09

18.00

Za + żonę Irmgardę SABACKI i rodziców z obu stron.

WTOREK – 01. 10.

Św. Teresy od Dzieciątka

7 00

Za + męża i ojca Waltera CZERNER i ++ z pokrewieństwa.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 02. 10.

Św. Aniołów Stróżów

17 30

MSZA SZKOLNA: Za + Pawła JONDERKO z okazji urodzin.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

CZWARTEK 03. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Teodozję i Bolesława DAROWSKI Ludwika POSTOLSKIEGO i Innocentego ROKSZTAJN.

PIĄTEK 04. 10.

Św. Franciszka z Asyżu

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Michała HAWRYŁKO, Józefa RANOSZ i Jacka SKRZYPCZAKA.

SOBOTA 05. 10.

Św. Faustyny

8. 00

Za ++ z rodzin WOLKE i SZAFARACZYK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 10. 2013

18.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Za ++ Józefa Annę FITZON Alfreda Paulinę BULA i ++ FITZON, BULA, KIDA, KOLECZKO.

10.00

Za + Jadwigę SZEFER, rodziców, teściów i pokrewieństwo.

CHRZEST: Paulina Aleksandra KASPRZAK.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

25 niedziela zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

22. 09. – 29. 09. 2013


25 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 09. 2013

8.00

Za + męża Waltra i syna Piotra SŁUŻAŁEK.

10.00

W intencji Teresy FLEGEL z okazji 81 urodzin.

CHRZEST: Wiktor Damian CZERNER.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.


PONIEDZIAŁEK 23. 09

Św. Pio

18.00

W intencji Jadwigi KALA z okazji 87 urodzin.

WTOREK 24. 09

7.00

Za + Józefa KULAWIK, rodziców i ++ z rodzin POPANDA, KULAWIK.

ŚRODA 25. 09

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Joanny MANEK z okazji 35 urodzin.

W intencji Manueli BULA z okazji 18 urodzin i Tomasza w 15 urodziny.

CZWARTEK 26. 09

7.00

W intencji Marii KULAWIK, dzieci i wnuków.

PIĄTEK 27. 09

18.00

Za + Elżbietę ROGOSZ w 1 rocznicę śmierci męża Jana, Julię i ++ rodziców.

SOBOTA 28. 09

8.00

Za ++ parafian z ulic Pawłowickiej, Fabrycznej, Stromej, Dolnej i Obywatelskiej.


26 NIEDZIELA ZWYKŁA

29. 09. 2013

18.00

W intencji Bronisławy KALBRUN z okazji 80 urodzin.

8.00

Za + Andrzeja Ilonę CHLUDEK i ++ z rodzin CHLUDEK i MROZIK.

10.00

W intencji Wandy SIDOROWSKIEJ z okazji 60 urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

KIERMASZ

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 09. – 22. 09. 2013

28 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

15. 09. 2013

18.00

Za ++ rodziców Krystynę i Pawła ROSA oraz pokrewieństwo.

Za + Rudolfa SZMID w 30 dzień po śmierci.

8.00

Za + Hildegardę, 2 siostry i ++ Z rodzin CHLUDEK i PANDER.

10.00

SUMA KIERMASZOWA: ZA PARAFIAN.

15.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.


PONIEDZIAŁEK – 16. 09

18.00

Za ++ z rodzin RESZKA i SŁUPINA.


WTOREK 17. 09.

7.00

W intencji rodziny JAROLIN.


ŚRODA 18. 09.

Św. Stanisława Kostki

18.00

MSZA SZKOLNA: Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin MAREK i FLEGEL.

CZWARTEK 19. 09.

7.00

Za ++ z rodzin FICOŃ i MICHALIK.

PIĄTEK 20. 09

18.00

Za + Artura NOLL i ++ NOLL i KOSTKA.

SOBOTA – 21. 09

Św. Mateusza

8.00

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 09. 2013

18.00

Za + Edwarda RYZNER, rodziców teściów Floriana i Kazimierza MIKRUT.

8.00

Za + męża Waltra i syna Piotra SŁUŻAŁEK.

10.00

W intencji Teresy FLEGEL z okazji 81 urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

23 Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 09. – 15. 09. 2013


23 NIEDZIELA ZWYKŁA

08. 09. 2013

8.00

Za ++ rodziców Eryka i Dorotę JENDEREK.

10.00

Za + Herberta WILK rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.


PONIEDZIAŁEK 09. 09

18.00

W intencji rodziny KOMOR.

WTOREK 10. 09

7.00


ŚRODA 11. 09

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Marię SZCZYRSKĄ.


CZWARTEK 12. 09

7.00

Za ++ rodziców DAMBOŃ.


PIĄTEK 13. 09

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny ULKA.

Do Bożej Opatrzności dziękczynno-błagalna w intencji rodziny KUBINA.


SOBOTA 14. 09

Podwyższenie Krzyża św.

8.00

W intencji Jadwigi SKIBA z okazji 80 urodzin oraz Urszuli i Henryka KROKER z okazji 25 rocznicy ślubu.


28 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

15. 09. 2013

18.00

Za ++ rodziców Krystynę i Pawła ROSA oraz pokrewieństwo.

Za + Rudolfa SZMIDT w 30 dzień po śmierci.

8.00

Za + Hildegardę, 2 siostry i ++ z rodzin CHLUDEK i PANDER.

10.00

SUMA KIERMASZOWA: ZA PARAFIAN.

15.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

22 Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 09. – 08. 09. 2013

DOŻYNKI PARAFIALNE

01. 09. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin KONIECZNY i JAKÓBIK.

8.00

W intencji Ewy i Joachima MROZEK z okazji rocznicy ślubu.

10.00

PODZIĘKOWANIE ZA PLONY:

ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 02. 09

8.00

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.

18.00

Za + Wilhelma NOWAK, matkę Annę i pokrewieństwo NOWAK.

WTOREK 03. 09

Św. Grzegorza Wielkiego

7.00

Za + Gotfryda FLEGEL w urodziny.

ŚRODA 04. 09

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji rodziny SZAFARCZYK.

CZWARTEK 05. 09

7.00

PIĄTEK 06. 09

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za + Stanisława WOROBIEC w 20 rocznicę śmierci żonę Julię, Franciszka KALBRUN i ++ z rodzin WOROBIEC, KALBRUN.

SOBOTA 07. 09

7.30

Do Serca Maryi za grzeszników.

12.00

ŚLUB RZYMSKI : BŁACIK – SŁUPINA.

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

08. 09. 2013

18.00

W intencji rodziny MAICHER.

8.00

Za ++ rodziców Eryka i Dorotę JENDEREK.

10.00

Za + Herberta WILK rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

21 Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 08. – 01. 09. 2013

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

25. 08. 2013

18.00

W intencji Jadwigi PRENGER z okazji 70 urodzin.

8.00

Za + Agnieszkę SŁUPINA w 30 dzień po śmierci.

10.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny HAWRYŁKO.


PONIEDZIAŁEK –26. 08

NMP Częstochowskiej

18.00

Za + Jana SZEFER rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

WTOREK 27. 08.

8.00

Za ++ z rodzin CHLUDEK, ZEMELKA.

ŚRODA 28. 08.

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Marcina ULKA.

CZWARTEK 29. 08.

8.00

PIĄTEK 30. 08

18.00

Za + matkę Stanisławę CHMIELEWSKĄ w 1 rocznicę śmierci i ojca Zbigniewa w 10 rocznicę śmierci.

22 NIEDZIELA ZWYKŁA

01. 09. 2013

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin KONIECZNY i JAKÓBIK.

8.00

10.00

PODZIĘKOWANIE ZA PLONY:

ZA PARAFIAN