10 NZ

07. 06. – 14. 06. 2015

Dziś 10 Niedziela Zwykła. Za tydzień kolekta do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

Bóg zapłać” za piękne przeżycie Uroczystości Bożego Ciała i przygotowanie ołtarzy parafianom z ulic: GIERAŁTOWSKIEJ, LIPOWEJ, RACIBORSKIEJ. Strażakom za zorganizowanie się w kwestii baldachimu i asysty, delegacjom ze sztandarami, chłopcom z figurą Dzieciątka i dziewczynkom sypiącym kwiaty. „Bóg zapłać”, panom HERICH od nagłośnienia, naszej Radzie Parafialnej, organistkom, kościelnym, szafarzom, ministrantom. Za liczną obecność i przyjęcie Komunii Świętej. Firmie JENDEREK za naczepę do polowej Mszy Świętej.

Katecheza dla dorosłych w środę o 19.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu. W sobotę Niepokalanego Serca NMP.

Zapisy na Święto Młodzieży w lipcu na Górze św. Anny.

Parafialny Klub Dyskusyjny w środę o 19.00.

W lipcu organizujemy pielgrzymkę parafialną do Wieliczki i okolic. Zapisy w zakrystii.

Do sprzątania zapraszam:

PIEGZA, WAWRO, SMOLNIK, SMOLNIK.