22. 06. – 29. 06. 2014

Dziś 12 Niedziela Zwykła. Kolekta do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Za tydzień Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta do puszek na Świętopietrze.

„Bóg zapłać” za piękne przeżycie Uroczystości Bożego Ciała i przygotowanie ołtarzy parafianom z ulic: DWORCOWEJ, ZWIĄZKOWEJ, GÓRNEJ I HARCERSKIEJ. Strażakom za zorganizowanie się w kwestii baldachimu i asysty, delegacjom ze sztandarami, chłopcom i dziewczynkom sypiącym kwiaty. „Bóg zapłać”, panom od nagłośnienia, naszej Radzie Parafialnej, organistkom, kościelnym, szafarzom, ministrantom. Za liczną obecność i przyjęcie Komunii Świętej. Panom: MAJNUSZOWI, CIBISOWI, PAJĄKOWI  za naczepę do polowej Mszy Świętej.

Spotkanie organizacyjne w sprawie Dożynek Gminnych i Parafialnych we wtorek o 19.00.

Parafialny Klub Dyskusyjny w środę o 19.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. W tym dniu nie ma postu.

W sobotę Niepokalanego Serca NMP.

02.08 planujemy Parafialną pielgrzymkę do Krzeszowa, Książa i Świdnicy. Koszt 45 PLN.

Zapisy na Święto Młodzieży w lipcu na Górze św. Anny.

Do sprzątania  zapraszam:

SMAGA, POSTOLSKI, ŁACNY, KADZIMIERZ.

15. 06. – 22. 06. 2014

Dziś Niedziela Trójcy Przenajświętszej. Kolekta specjalna. Za tydzień kolekta do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Z tej okazji przyozdabiamy okna i domy symbolami eucharystycznymi i papieskimi. To nasze publiczne świadectwo  wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu. Nie pozwólmy zwyciężyć zniechęceniu i lenistwu. Zapraszam wszystkich na procesję, to trud, wysiłek i ofiara dla Jezusa Chrystusa. Proszę o przygotowanie ołtarzy. Proszę także o przygotowanie sztandarów, baldachimu, dzieci  I komunijnych i rocznicowych, dzieci z kwiatami, aby każdy stan i wspólnota były reprezentowane. Okazja do Spowiedzi świętej. Rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała.

Parafialny Klub Dyskusyjny w środę o 19.00.

Zapisy na Święto Młodzieży w lipcu na Górze św. Anny.

Organizowany jest wyjazd do Turza Śląskiego 29.06. Koszt 15 PLN.

Do sprzątania  zapraszam:

MARZEC, SZUBA, SZUBA, SZUBA.