30. 10. – 06. 11. 2011

Dziś 31 Niedziela Zwykła.

OSTATNIE dni miesiąca Różańca świętego. Gorąco zapraszam na codzienne nabożeństwa różańcowe. Modlimy się w polecanych sprawach w zaleckach.

Zachęcam do korzystania z Sakramentu Pokuty szczególnie w poniedziałek od 17.00.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Zapraszam na Nabożeństwo na cmentarzu i błogosławieństwo lampek, zniczy na groby o godz. 14.00. Nabożeństwo rozpoczynamy w kościele. Poświęcenie grobów na zamówienie po procesji. Można zyskać odpust zupełny we wtorek od południa i środę. Należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę i dowolną modlitwę w intencji Ojca św. Należy przystąpić do spowiedzi i Komunii św.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Można zyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych od 1 do 8 listopada.

I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej.

Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

W środę po Mszy św. spotkanie Redakcji strony internetowej.

W zakrystii można nabywać kalendarze i zamawiać intencje mszalne na 2012 rok.

Zapraszam na tygodniowe Msze święte. W środę Msza szkolna. W piątek Msza dla młodzieży.

Pamiętajmy o systematycznej Komunii św.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Można zabierać gazety.

Do sprzątania zapraszam: FLEGEL Łukasz, GODULA, PANEK, KANDZIORA.