II NIEDZELA WIELKIEGO POSTU

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 16. 03. – 23. 03. 2014

 

1.

Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Przesuwamy w Wielkim Poście akcent z postu na inne praktyki pokutne. To czas przygotowania do Wielkiej Nocy. Do Wielkanocy obowiązuje czas powstrzymywania się od udziału w zabawach zgodnie z IV przykazaniem kościelnym. Parafialne postanowienie wielkopostne: przyjmowanie Komunii Świętej. Kolekta specjalna. Kolekta do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Za tydzień kolekta do puszek na Ukrainę.

2.

Można nabywać Pismo Święte.

3.

Nauka przedmałżeńska w Koźlu w poniedziałek o 19.00.

4.

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. W piątek Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych. W niedzielę Gorzkie Żale.

5.

Zapraszam na Msze Święte w tygodniu. Pamiętajmy o systematycznej Komunii Świętej. W ciągu tygodnia okazja do spowiedzi.

6.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.

Do sprzątania zapraszam:

MADEA, NOLL, CHLUDEK, RUSIN.