IV Niedziela Zwykła

03. 02. – 10. 02. 2013

Dziś IV Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.

Wspominamy św. Błażeja Bpa, błogosławieństwo gardła.

Za tydzień całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu tzw. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo, przed Wielkim Postem – od 9.00 do 15.00.

We wtorek wspomnienie św. Agaty męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody ku jej czci.

W czasie ferii Msze święte rano o 8.00.

„Bóg zapłać” za pomoc w rozbiórce stajenki: Edeltraudzie CHLUDEK, Łucji BEDNAREK, Elwirze GRUSZCZYŃSKIEJ, Annie SABAT, Krystianowi CIBIS, Piotrowi HAMPF, SMOLNIK, Rajmundowi HERICH, Joachimowi MROZEK, Ernestowi DZIENDZIOŁ, Bernardowsi DEMBOŃCZYK, Januszowi KOWALSKI.

Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na 2013 rok. Każda rodzina winna zamówić Mszę za zmarłych i o błogosławieństwo w rodzinie.

Do sprzątania zapraszam: KLOSE, BUJAK, LEŚKO, SIONKOWSKI, SIONKOWSKI.