IX NIEDZIELA ZWYKŁA

02. 06. – 09. 06. 2013

Dziś 9 Niedziela Zwykła. Kolekta do puszek na świątynię Opatrzności.

„Bóg zapłać” za piękne przeżycie Uroczystości odpustowej i przygotowanie oprawy zewnętrznej i duchowej. Strażakom za zorganizowanie się w kwestii baldachimu i asysty, delegacjom ze sztandarami. „Bóg zapłać”, naszej Radzie Parafialnej, organistkom, kościelnym, szafarzom, ministrantom. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania przyjęcia dla księży szczególnie: Sybilli CIBIS, Annie MAREK, Reginie LANGER, Teresie TŁUCZYKONT, Annie SABAT. Wszystkim razem i każdemu z osobna.

„Bóg zapłać” za piękne przeżycie Uroczystości Bożego Ciała i przygotowanie ołtarzy parafianom z ulic: RAJSKIEJ, SŁONECZNEJ, KLONOWEJ, KAMIENNEJ, OGRODOWEJ, RACIBORSKIEJ. Strażakom za zorganizowanie się w kwestii baldachimu i asysty, delegacjom ze sztandarami, chłopcom i dziewczynkom sypiącym kwiaty. „Bóg zapłać”, naszej Radzie Parafialnej, organistkom, kościelnym, szafarzom, ministrantom. Za liczną obecność.

Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. W tym dniu nie ma postu.

W sobotę Niepokalanego Serca NMP.

„Bóg zapłać” sponsorowi za nowy stół i krzesła na plebanii. Z okazji Misji Świętych mamy nowy Krzyż Misyjny. Wymienione został okna w zakrystii. W najbliższym czasie rozpocznie się malowanie wieży.

Dziś pielgrzymka Mniejszości na Górę św. Anny. Za tydzień pielgrzymka sołtysów. Zapisy na Święto Młodzieży 22-27.07.2013.

10-osobowa grupa pojechała do Lednicy. Modlimy się za nich

Powoli przygotowujemy ciasta i fanty na Festyn Parafialny 16.06.

Do sprzątania zapraszam: HADAMEK, CONRADI, KONIECZNY, PANEK.