NIEDZIELA PAPIESKA

13. 10. – 20. 10. 2013

Dziś 13 Niedziela Papieska. Na obchody składają się modlitwa w intencji beatyfikacji, przypomnienie jego nauki i zbiórka przed kościołem na Fundację Nowego Tysiąclecia wspierającą dzieci i młodzież z rodzin ubogich. Wysyłamy SMS-y na nr 7250, hasło „POMOC”. Do nabycia książka „Czwarteprzykazanie.pl”. Za tydzień kolekta na Misje.

Jutro Dzień Nauczyciela. Polecamy ich modlitwie.

Będziemy gościć OO. Oblatów przez najbliższe dni. Proszę o dobre ich przyjęcie i o modlitwę w mojej intencji.

Rozpoczęliśmy październik, miesiąc Różańca świętego. Gorąco zapraszam na codzienne nabożeństwa różańcowe. Modlimy się w polecanych sprawach w zaleckach.

W środę o 19.00 zapraszam na katechezę dla dorosłych do salki katechetycznej pt. „Co z tym małżeństwem; damsko-męski bieg z przeszkodami”. Prowadzić będzie pan Waldemar WCZASEK katecheta z Koźla.

Można składać płody rolne na WSD w Opolu.

Zapraszam na tygodniowe Msze święte. Pamiętajmy o systematycznej Komunii św.

Do sprzątania zapraszam:

WEZNER, CZOLLEK, FICOŃ, FICOŃ.