Niedziela św. Piotra i Pawła

22. 06. – 29. 06. 2014

Dziś Niedziela Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta do puszek na Świętopietrze.Za tydzień wakacyjne błogosławieństwo samochodów ku czci św. Krzysztofa.

„Bóg zapłać” za piękne przeżycie Oktawy Bożego Ciała a szczególnie panom od baldachimu, delegacjom ze sztandarami, chłopcom z figurą Dzieciątka Jezus i dziewczynkom sypiącym kwiaty. „Bóg zapłać” paniom przygotowującym dziewczynki z kwiatami, organistkom, kościelnym, ministrantom.

Rozpoczynamy wakacje. Msze święte o 8.00 i 18. W tym czasie nie będzie Nieszporów niedzielnych.

Parafialny Klub Dyskusyjny w środę o 19.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Szczególnie dla dzieci i młodzieży przed wakacjami.

Odwiedziny Chorych w piątek od 9.00

02.08 planujemy Parafialną pielgrzymkę do Krzeszowa, Książa i Świdnicy. Koszt 45 PLN.

Zapisy na Święto Młodzieży w lipcu na Górze św. Anny.

Do sprzątania zapraszam:

BUJAK, SŁUŻAŁEK, SŁUŻAŁEK, PIERZGA.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

FRANCZYK   Mateusz       zam. Reńska Wieś