Odpust Parafialny

ODPUST I FESTYN PARAFIALNY.

Za tydzień Uroczystość Odpustowa ku czci św. Urbana. Bardzo proszę o rzetelne przygotowanie się do tej uroczystości.
Proszę o przygotowanie delegacji z sztandarami, baldachimem, dzieci. Zapraszam też do prac porządkowych przy kościele.
Proszę o pomoc w przygotowaniu przyjęcia dla księży dekanatu kozielskiego.

Zaangażujmy się w tę Uroczystość.

W sobotę od 17. 00 okazja do spowiedzi przed odpustem. Okazja do spowiedzi przez cały tydzień, dla dzieci w środę od 17.00.
Możliwość zyskania odpustu zupełnego

Przygotowujemy się także  do III Festynu Odpustowego. Zbieramy fanty na loterię (w zakrystii lub w budynku Mniejszości)
i zapraszam do pieczenia ciast, zgłoszenia u naszych radnych lub u mnie. Przynosimy je do GOK-u w godz. 15.00-18.00.
Zachęcam emerytów i mających czas do pomocy przy składaniu namiotów w sobotę i rozbiórce namiotów po festynie
w poniedziałek od 10.00.