ODPUST

25. 05. – 01. 06. 2014

Dziś Uroczystość Odpustowa ku czci św. Urbana Patrona duchowego wzrostu. Zakończenie Rekolekcji parafialnych i Jarmark Urbanowy. Za tydzień Uroczystośc Wniebowstąpienia Pańskiego.

Kończymy miesiąc maj poświęcony NMP. Zapraszam na ostatnie Nabożeństwa majowe. Przedstawiamy Maryi nasze prośby w naszych intencjach.

W poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe. W środę spotykamy się o 17.30 przy krzyżu przy ul. Stromej. „Bóg zapłac” za troskę o kapliczki i krzyże przydrożne. Szczególnie rodzinie MUSIOŁ i KUBINA za remont krzyża na ul. Kozielskiej i rodzinie MATEJKA za nowy krzyż.

W czwartek Procesja św. Urbana. Zaczynamy o 16.00 Mszą świętą w kościele i idziemy do krzyża w polu.

W sobotę w Cisku o 14.00 Sakrament Bierzmowania przyjmie 18 kandydatów z naszej parafii.

Do sprzątania zapraszam:

SEUCHTER, JASKÓŁKA, JASTRZĘBSKA, HAWRYŁKO.

CZUJ Tomasz                   zam. Reńska Wieś

SZYMANIEC Aneta           zam. Opole                                               Zap. II

BŁASZKO Artur                 zam. Reńska Wieś

SAWICKA Małgorzata     zam. Reńska Wieś                                 Zap. II