OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. – 09. 02. 2014

Dziś 4 Niedziela Zwykła. Święto Ofiarowania Pańskiego. Czcimy Chrystusa światłość świata i Jego Matkę. Tradycyjna nazwa  Święto Matki Bożej Gromnicznej. Błogosławieństwo gromnic. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.

„Bóg zapłać” za pomoc w rozbiórce stajenki: Elwirze GRUSZCZYŃSKIEJ, Krystianowi CIBIS, Piotrowi HAMPF, Waldemarowi SMOLNIK, Joachimowi SMAK, Edmundowi PLICH.

Wspominamy św. Błażeja Bpa, błogosławieństwo gardła.

W środę wspomnienie św. Agaty męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody ku jej czci.

I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej.

Odwiedziny chorych w piątek po mszy świętej.

Zapraszam na tygodniowe Msze święte. W środę Msza szkolna. W piątek Msza dla młodzieży. Pamiętajmy o systematycznej Komunii św.

Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na 2014 rok. Każda rodzina winna zamówić Mszę za zmarłych i o błogosławieństwo w rodzinie.

Dbajmy o czyste powietrze. Nie palmy śmieci i plastików.

Do sprzątania  zapraszam:

BŁACIK, BULA, OLSZOWKA, FARASIEWICZ.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

PIELA Sandra                zam. Reńska Wieś