Rekolekcje z Ojcem Pio w Opolu

PioGrupa Modlitwy o. Pio przy kościele ojców franciszkanów w Opolu (pl. Wolności 2) zaprasza 26-28 sierpnia na rekolekcje z Ojcem Pio. Prowadzone one będą w kościele Ducha Świętego w Winowie.

Nauki będzie głosić ks. Hubert Julian Sklorz, wieloletni ojciec duchowny kleryków i kapłanów. Początek rekolekcji 26 sierpnia o 17.00. W programie poza naukami udział w Eucharystii, nabożeństwie do Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, nabożeństwie pokutnym z możliwością przystąpienia do spowiedzi i w in¬nych wspólnych modlitwach. Planowana jest agapa na Winowskim Wzgórzu i konferencja panelowa. Zapisy w furcie klasztornej 00. franciszkanów. Koszt uczestnictwa obejmujący zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma (należy wziąć śpiwór) oraz wyżywienie wynosi 125 zł.