V NIEDZIELA WIELKANOCNA

18. 05. – 25. 05. 2014

Dziś V Niedziela Wielkanocna. Za tydzień Uroczystość Odpustowa ku czci św. Urbana Patrona duchowego wzrostu.

Przeżywamy miesiąc maj poświęcony NMP. Zapraszam na codzienne Nabożeństwa majowe. Przedstawiamy Maryi nasze prośby w naszych intencjach.

W środę rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi O. Henryk KAŁUŻA, werbista a tematem będzie „Rodzina – szkoła wiary nadziei i miłości. Można zamawiać intencje.

Za tydzień Uroczystość Odpustowa ku czci św. Urbana. Bardzo proszę o rzetelne przygotowanie się do tej uroczystości. Proszę o przygotowanie delegacji z sztandarami, baldachimem, dzieci. Zapraszam też do prac porządkowych przy kościele. Proszę o pomoc w przygotowaniu przyjęcia dla księży dekanatu kozielskiego. Zaangażujmy się w tę Uroczystość.

Zapraszam szczególnie na sumę o 11.00 i proszę o dobre i gorliwe uczestnictwo. Pamiętajmy o zmarłych z okazji odpustu.

Za tydzień razem z Odpustem przeżywamy JARMARK URBANOWY połączony z FESTYNEM PARAFIALNYM. Przygotowujemy fanty na loterię (do pani CEBULAK) i zapraszam do pieczenia ciast, zgłoszenia na kartce na stoliku. Przynosimy je do GOK- u w godz. 15.00-18.00. Zachęcam emerytów i mających czas do pomocy przy rozbiórce namiotów po festynie w poniedziałek od 10.00.

Do sprzątania zapraszam rodziny kandydatów do Bierzmowania.

CZUJ Tomasz                 zam. Reńska Wieś

SZYMANIEC Aneta       zam. Opole                            Zap. I