V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17. 03. – 24. 03. 2013

Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień Męki Pańskiej. Można nabyć palemki a dochód przeznaczony jest na sierociniec na Ukrainie. Kolekta specjalna. Dziś i za tydzień zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Za tydzień kolekta do puszek na budowę kościołów i zabytki.

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. W niedzielę Gorzkie Żale. W piątek marca przejdziemy Drogą Krzyżową ulicami naszej wioski.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Procesję „Bożego Ciała” organizują parafianie z ulic: RAJSKIEJ, SŁONECZNEJ, KLONOWEJ, KAMIENNEJ, OGRODOWEJ, RACIBORSKIEJ.

Dożynki Parafialne organizują parafianie z ulic: PAWŁOWICKIEJ, OBYWATELSKIEJ, DOLNEJ, FABRYCZNEJ, STROMEJ.

Zachęcam do ofiarowania 1% podatku na Caritas.

Misje święte przeżywać będziemy 19-26 maja i zakończą się odpustem Parafialnym. Prowadzić je będą

O.O Redemptoryści.

Obchody Światowego Dnia Młodzieży w parafii św. Zygmunta w Koźlu w sobotę:

19:00. Nieszpory z ks. bp Andrzejem Czają

20:00 Koncert zespołu POROZUMIENIE.

Do sprzątania zapraszam: JONDERKO, ZDEBEL, MAREK, CHAŁAT.