Wniebowstąpienie Pańskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20. 05. – 27. 05. 2012

1.

Dziś Wniebowstąpienie Pańskie. Kolekta specjalna. Za tydzień Zesłanie Duch Świętego. Dziękujemy rowerzystom za reprezentowanie parafii. Od poniedziałku od 16.00 rozdajemy mleko w ramach pomocy „Caritas” w Mniejszości.

2.

Za tydzień Uroczystość Odpustowa ku czci św. Urbana. Bardzo proszę o rzetelne przygotowanie się do tej uroczystości. Proszę o przygotowanie delegacji z sztandarami, baldachimem, dzieci. Zapraszam też do prac porządkowych przy kościele. Proszę o pomoc w przygotowaniu przyjęcia dla księży dekanatu kozielskiego. Zaangażujmy się w tę Uroczystość. Przygotowujemy fanty na loterię (w zakrystii lub w budynku Mniejszości) i zapraszam do pieczenia ciast, zgłoszenia u naszych radnych lub u mnie. Przynosimy je do GOK-u w godz. 15.00-18.00. Zachęcam emerytów i mających czas do pomocy przy rozbiórce namiotów po festynie w poniedziałek od 10.00.

3.

Zapraszam szczególnie na sumę o 11.00 i proszę o dobre i gorliwe uczestnictwo. Pamiętajmy o zmarłych z okazji odpustu.

4.

W sobotę od 17. 00 okazja do spowiedzi przed odpustem. Okazja do spowiedzi przez cały tydzień, dla dzieci w środę od 17.00. Możliwość zyskania odpustu zupełnego

5.

Przeżywamy miesiąc maj poświęcony NMP. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe. Można składać intencje majowe.

6.

Zakupiliśmy busa. Szukamy chętnych do podwózki i „niedzielnych” kierowców.

7.

Zapisy na wyjazd do Lednicy i na Święto Młodzieży.

8.

Do sprzątania zapraszam: KALBRUN, BUGIEL, KOCEM, MIKRUT.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1.

GADOMSKA Marcelina zam. Reńska Wieś

PULTER Filip zam. Pawłowiczki Zap. III