32 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

09. 11. – 16. 11. 2014

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

09. 11. 2014

8.00

Za + Eleonorę MROZEK w 20 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ z rodzin KOWALSKI i GABRIEL.

15.00

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

PONIEDZIAŁEK – 10. 11

18.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK i KUSZ.

Za + Jerzego ROSENBERGER w 30 dzień po śmierci.

WTOREK – 11. 11

ŚW. MARCINA Z TOURS

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

8.00

Za + Gertrudę WANIEK.

10.00

W intencji Gertrudy SŁUPINA z okazji 75 urodzin i 52 rocznicy ślubu.

ŚRODA – 12. 11.

16.00

PROCESJA ŚW. MARCINA

17.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin OLSZEWSKI i ŻYGADŁO.

CZWARTEK – 13. 11.

7.00

Za ++ z rodzin ZEMELKA MALERCZYK.

PIĄTEK – 14. 11.

18.00

Za + Romana OLSZOK.

SOBOTA – 15. 11.

8.00

Za + Gertrudę LOS w 96 urodziny.

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 11. 2014

18.00

Za + Waltera CZERNER, rodziców i teściów.

8.00

Za ++ z rodzin PRZEZDZIENK i WESOŁY.

10.00

W intencji Franciszka i Adelajdy STEIN z okazji 50 rocznicy ślubu.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 10. – 02.11. 2014

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 10. 2014

18.00

Za + Franciszka KOWALSKIEGO, rodziców i teściów.

8.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 2 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji  Adeli ZINN.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-27.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny WILK.

WTOREK – 28. 10.

7 00

W intencji Teresy WILPERT z okazji 80 urodzin.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 29. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Marię KULAWIK w 1 rocznicę śmierci.

Za + Marię ROKITA w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK – 30. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji rodziny MICHALIK.

PIĄTEK – 31. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Chrzest: Wiktoria ZGRAJA

Za + Rafała MANEK w dniu urodzin.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01. 11. 2014

8.00

Za ++ z rodzin KINNERT i KECLER.

10.00

Za zalecanych zmarłych.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

DZIEŃ ZADUSZNY

02. 11. 2014

18.00

Za zalecanych zmarłych.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny GLAGLA.

10.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

15.00

NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU.

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 10. – 26.10. 2014

NIEDZIELA MISYJNA

19. 10. 2014

18.00

Za ++ z rodzin PIEGZA i BULA.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny FICOŃ.

10.00

W intencji Andrzeja SKRZYPCZAKA z okazji 50 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-20.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Henryka BUGIEL w 4 rocznicę śmierci

++ z rodzin MAJ i IDZIK.

WTOREK – 21. 10.

7 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 22. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Jerzego MUSIOŁ.

CZWARTEK – 23. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Pauliny CEBULAK z okazji 18 urodzin.

PIĄTEK – 24. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Danutę ZAWADZKĄ i Krystynę SZUBA.

SOBOTA – 25. 10.

11.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Bernardina i Doroty JENDEREK z okazji 35 rocznicy ślubu.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 10. 2014

18.00

Za + Franciszka KOWALSKIEGO, rodziców i teściów.

8.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 2 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji Adeli ZINN.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 10. – 19.10. 2014

14 NIEDZIELA PAPIESKA

12. 10. 2014

18.00

W intencji Doroty i Helmuta GODULA

w 33 rocznicę ślubu.

8.00

Za ++ rodziców BULA i FICOŃ.

10.00

Za + Jadwigę SZEFER.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-13.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji rodziny PETRYSZYN.

WTOREK – 14. 10.

7 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 15. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: W intencji Jana i Joanny CHLUDEK i wnuków.

CZWARTEK – 16. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Teodozję i Bolesława DAROWSKI, Ludwika POSTOLSKEIGO, Innocentego ROKSZTAJN i pokrewieństwo.

PIĄTEK – 17. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

O zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny BARTUM.

SOBOTA – 18. 10.

8. 00

Za + męża Józefa TŁUCZYKONT.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

12.00

ŚLUB RZYMSKI: PIWOWARCZYK – HADAMEK.

NIEDZIELA MISYJNA

19. 10. 2014

18.00

Za ++ z rodzin PIEGZA i BULA.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny FICOŃ.

10.00

W intencji Andrzeja SKRZYPCZAKA z okazji 50 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

10. 08. – 17. 08. 2014

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 08. 2014

18.00

W intencji Weroniki i Pawła KRAUSEL w 15 rocznicę ślubu i rodziny SITKO.

8.00

 

10.00

W intencji rodziny BUGIEL.

CHREZST: Filip Karol MIESZAŁA.

PONIEDZIAŁEK – 11. 08

18.00

 Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin HADAMEK, WYSZKA, MORAWIEC, KIPKA.

WTOREK – 12. 08.

8.00

 

ŚRODA – 13. 08.

18.00

 Za + Zygmunta Magdalenę Henryka BUJAK Katarzynę Alberta i Joachima CZERNER.

CZWARTEK – 14. 08.

8.00

 

WNIEBOWZIĘCIE NMP

15. 08. 2014

8.00

 

10.00

W intencji Michała, Jacka Karola, Ani z okazji urodzin o wiarę i zdrowie.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

17. 08. 2014

18.00

Za +Rudolfa SZMIDT i Zygfrydę GASZYN w 1 rocznicę śmierci.

8.00

 

10.00

Za + Alfonsa ZINN brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR i ++ z rodzin KOCUR i ZINN.

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

03. 08. – 10. 08. 2014

 

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

03. 08. 2014

18.00

Za + Józefa WAWRO i rodziców z obu stron.

8.00

Za + Engelberta FLEGEL rodziców Alojzego i Klarę KOWACZEK.

10.00

ROCZEK: Wiktor CZERNER.

CHRZEST: Maksymilian JASKÓŁKA.

PONIEDZIAŁEK – 04. 08

18.00

 W intencji Kuby SAWICKIEGO z okazji 7 urodzin.

WTOREK – 05. 08.

8.00

Za ++ Jana, Bernarda SOWA rodziców i 3 braci.

ŚRODA – 06. 08.

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

18.00

 

CZWARTEK – 07. 08.

8.00

Za + Bernarda MOCNY w 10 rocznicę śmierci.

PIĄTEK – 08. 08.

18.00

 

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

10. 08. 2014

18.00

W intencji Weroniki i Pawła KRAUSEL w 15 rocznicę ślubu i rodziny SITKO.

8.00

 

10.00

W intencji rodziny BUGIEL.

CHREZST: Filip Karol MIESZAŁA.

 

 

 

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

20. 07. – 27. 07. 2014

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 07. 2014

18.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

8.00

Za + Wilhelma BULA, rodziców i z pokrewieństwa BULA i SLUSALEK.

10.00

W intencji Edeltraudy CHLUDEK z okazji urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 21. 07

18.00

Za + Agnieszkę SŁUPINA w 1 rocznicę śmierci.

WTOREK – 22. 07.

Św. Marii Magdaleny

8.00

W intencji Marii Magdaleny JANIK.

ŚRODA – 23. 07.

Św. Brygidy

18.00

W intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin.

CZWARTEK – 24. 07.

8.00

 

PIĄTEK – 25. 07

Św. Jakuba Ap.

18.00

Za ++ z rodzin MUSIOŁ ,GRUSZCZYŃSKI.

SOBOTA – 26. 07.

Św. Anny

8.00

Za ++ z rodzin CHLUDEK i ZEMELKA.

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 07. 2014

18.00

W intencji Anny GERMAŃSKIEJ z okazji imienin o zdrowie.

8.00

 

10.00

 

Niedziela św. Piotra i Pawła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

29. 06. – 06. 07. 2014

NIEDZIELA

ŚW. PIOTRA I PAWŁA

29. 06. 2014

18.00

Za + Helenę SKRZYPEK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny KOZUPA.

10.00

Za + Alfreda KUBERA w 30 dzień po śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 30. 06

18.00

 Za ++ Józefa Joannę KRZYWIK, córkę, Marię Pawła Albertyna MOSLER, syna Ewalda i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 01. 07.

8.00

 

ŚRODA – 02. 07.

18.00

Za ++ Franciszka i Jadwigę KLAJNOWSKI.

CZWARTEK – 03. 07.

11.00

POGRZEB śp.Agnieszki PAZUREK.

PIĄTEK – 04. 07.

8.00

 W intencji Róż Różańcowych.

18.00

Za + Annę Marię ŻEŁAJTYS w 25 rocznicę śmierci.

SOBOTA – 05. 07.

11.00

ŚLUB RZYMSKI: BŁASZKO – SAWICKA

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 07. 2014

18.00

Za + Pawła HERICH i ++ z pokrewieństwa.

8.00

Za + Eleonorę MROZEK.

10.00

 CHRZEST: Emanuela RÓŻYCKA

12 Niedziela Zwykła

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

22. 06. – 29. 06. 2014

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 06. 2014

18.00

Za + Monikę, ojca Erwina, Renatę i Jana WEISS i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ Hildegardę Rudolfa SŁUŻAŁEK, Martę Jerzego, Reinholda BEDNARSKI.

10.00

ROCZEK: Maksymilian ŁASZEWSKI.

CHRZEST: Milena NIEWIENDA.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

PONIEDZIAŁEK – 23. 06

Oktawa Bożego Ciała

18.00

Za + Oskara BIAŁAS 2 synów, siostrę i rodziców.

WTOREK – 24. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

 

ŚRODA – 25. 06.

Oktawa Bożego Ciała

18.00

MSZA SZKOLNA: W intencji Jana BUJAK z okazji 66 urodzin.

CZWARTEK – 26. 06.

Oktawa Bożego Ciała

7.00

 

PIĄTEK – 27. 06.

Najśw. Serca P. Jezusa

18.00

Za + Gertrudę LOS w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA – 28. 06.

Niepokal. Serca Maryi

8.00

Za + Gertrudę KOSCH i rodziców.

NIEDZIELA

ŚW. PIOTRA I PAWŁA

29. 06. 2014

18.00

Za + Helenę SKRZYPEK w 1 rocznicę śmierci.

8.00

Dziękczynna w intencji rodziny KOZUPA.

10.00

Za + Alfreda KUBERA w 30 dzień po śmierci.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

15. 06. – 22. 06. 2014

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

15. 06. 2014

18.00

W intencji Ryszarda BARTECZKO z okazji 85 urodzin.

8.00

ROCZEK: Sandra ORZECHOWSKA.

10.00

 

PONIEDZIAŁEK – 16. 06

12.00

ŚLUB RZYMSKI: FOLTYS – ORANT

18.00

Za ++ ROKSZTAJN, DAROWSKI, POSTOLSKI.

WTOREK – 17. 06.

7.00

W intencji rodziny MUSIOŁ.

ŚRODA – 18. 06.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ rodziców BULA i FICOŃ.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

19. 06. 2014

8.00

ZA PARAFIAN.

PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

10.00

 

PIĄTEK – 20. 06.

Oktawa Bożego Ciała

18.00

W intencji Hildegardy SMYKAŁA z okazji 90 urodzin.

SOBOTA – 21. 06.

Oktawa Bożego Ciała

8.00

 

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 06. 2014

18.00

Za + Monikę, ojca Erwina, Renatę i Jana WEISS i pokrewieństwo.

8.00

Za ++ Hildegardę Rudolfa SŁUŻAŁEK, Martę Jerzego, Reinholda BEDNARSKI.

10.00

ROCZEK: Maksymilian ŁASZEWSKI.

CHRZEST: Milena NIEWIENDA.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.