Zesłanie Ducha Świętego

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 06. – 15. 06. 2014

PONIEDZIAŁEK – 09. 06

NMP Matki Kościoła

18.00

Za + Rudolfa WOCHNIK.

WTOREK – 10. 06.

7.00

 

ŚRODA – 11. 06.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + męża Jana MAŃKA pokrewieństwo WEISS, MAŃKA, JASIULEK.

CZWARTEK – 12. 06.

7.00

 

PIĄTEK – 13. 06.

18.00

Za ++ z rodzin BARTOŃ i PLANETORZ.

SOBOTA – 14. 06.

8.00

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

15. 06. 2014

18.00

W intencji Ryszarda BARTECZKO z okazji 85 urodzin.

8.00

ROCZEK: Sandra ORZECHOWSKA.

10.00

 

REKOLEKCJE

 

PROGRAM REKOLEKCJI PARAFIALYCH

21. 05. – 25. 05. 2014

„RODZINA – Szkołą Wiary nadziei i miłości

PIĄTEK – 23. 05.

NADZIEJA

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty

8.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

Za + Krystynę SZUBA i Danutę ZAWADZKĄ.

19.00

NAUKA STANOWA DLA RODZICÓW.

SOBOTA – 24. 05.

MIŁOŚĆ

DZIEŃ RODZINY

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty

8.00

MSZA ŚWIĘTA DLA CHORYCH I SENIORÓW.

9.00

ODWIEDZINY CHORYCH.

15.00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

W intencji Cecylii DAMBON z okazji 85 urodzin.

19.00

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO LOURDZKIE DLA RODZIN.

NIEDZIELA ODPUSTOWA KU CZCI

ŚW. URBANA

25. 05. 2014

8.00

Za ++ z rodzin TŁUCZYKONT i SOBEK.

11.00

SUMA ODPUSTOWA: ZA PARAFIAN.

W intencji Joanny WILCZEK z okazji 50 urodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 05. – 22. 05. 2014

PONIEDZIAŁEK -20. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Stefanię SŁUPINA i ++ z rodzin SŁUPINA i ROGOSZ.

WTOREK – 21. 05.

7.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK i DAMBIEC.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PROGRAM REKOLEKCJI PARAFIALYCH

21. 05. – 25. 05. 2014

„RODZINA – Szkołą Wiary nadziei i miłości”

O. Henryk KAŁUŻA SVD werbista

ŚRODA – 21. 05.

ROZPOCZĘCIE REKOLEKCJII

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

18.00

Za + Marię KULAWIK i męża Józefa.

19.00

NAUKA STANOWA DLA MĘŻCZYZN.

CZWARTEK – 22. 05.

WIARA

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Sakrament Pokuty, Różaniec święty.

8.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00

MSZA ŚWIĘTA z nauką ogólną.

Za + Małgorzatę Pawła WOJTEK i pokr.

19.00

NAUKA STANOWA DLA RODZICÓW.

IV NIEDZIELA wielkanocna

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

11. 05. – 18. 05. 2014

4 NIEDZIELA

WIELKANOCY

11. 05. 2014

18.00

Za + męża Helmuta ZBROJA, rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

8.00

Za + Bertholda KINNERT w 2 rocznicę śmierci.

10.00

Za + ojca Franciszka BROJ.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PONIEDZIAŁEK – 12. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny POSTOLSKI.

WTOREK – 13. 05.

7.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ z rodzin ŚCIERMOCH, WERNER, KULAWIK, KSIĘŻYK, WUJKOWSKI, DUC.

ŚRODA – 14. 05.

17.30

Za + Bernarda SOWA rodziców i 3 braci.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

CZWARTEK – 15. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji Pawła SŁUPINA w 76 urodziny.

PIĄTEK – 16. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Mariana ŻEŁAJTYS w 1 rocz. śm.

SOBOTA – 17. 05.

8.00

Za + Herberta MAREK

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

5 NIEDZIELA

WIELKANOCY

18. 05. 2014

18.00

Za + Eryka THOMYS.

8.00

Za + męża Henryka pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

10.00

W intencji Pawła i Sylwii CIERPIOŁ z okazji 30 rocznicy ślubu i całej rodziny.

20.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 05. – 11. 05. 2014

 

III NIEDZIELA WIELKANOCY  

04. 05. 2014

 

8.00

W intencji maturzystów.

10.00

W intencji strażaków.

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

 PONIEDZIAŁEK   – 05. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ z rodzin BARTECZKO ROSENBERGER.

 WTOREK   – 06. 05

Św. Filipa i Jakuba Ap.

7.00

Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

 ŚRODA –   07. 05

11.00

POGRZEB śp. Eryki BUGIEL.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za ++ z rodzin ULKA, BUHL, PAWLIK.

 CZWARTEK –   08. 05

Św. Stanisława Bpa

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji rodzin MAŃKA, BIELAK.

 PIĄTEK   – 09. 05

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

W intencji Joanny KUSZ z okazji 86 urodzin.

 SOBOTA   – 10. 05

8.00

Za ++ Józefa i Marię PRÓBA.

CHRZEST: Paulina Milena MUSIOŁ.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

 IV NIEDZIELA WIELKANOCY  

11. 05. 2014

 

18.00

Za + męża Helmuta ZBROJA, rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

8.00

Za + Bertholda KINNERT w 2 rocznicę śmierci.

10.00

 

15.00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

II NIEDZIELA WIELKANOCY

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

28. 04. – 04. 05. 2014

 

PONIEDZIAŁEK -28. 04

18.00

Za ++ Z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

 

WTOREK – 29. 04.

7.00

Za ++ z rodzin STEIN I JAROLIN.

 

ŚRODA – 30. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Dziękczynno-błagalne w intencji Teresy PETRYSZYN z okazji 60 urodzin

 

CZWARTEK – 01. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Gotfryda FLEGEL.

 

PIĄTEK – 02. 05.

17.30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Za + Franciszka KOMOR, rodziców i pokrewieństwo DROST i KOMOR.

 

SOBOTA – 03. 05.

NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.00

W intencji Juliana MAJDANIK w 26 urodziny.

10.00

W intencji Patryka DZIENDZIOŁ z okazji 18 urodzin oraz Eleonory i Teofila ROGOWSKI w rocznicę ślubu.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

III NIEDZIELA

WIELKANOCY

04. 05. 2014

18.00

 

8.00

W intencji maturzystów.

10.00

W intencji strażaków.

15.00

NABOŻEŃSTWO WIELKANOCNE.

BIAŁY TYDZIEŃ

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

21. 04. – 27. 04. 2014

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY    

21. 04. 2014

8.00

Za ++ z rodzin KECLER i KINNERT.

W intencji ks. Józefa MARFIANEGO z okazji 80 urodzin.

10.00

W intencji Marcelego MAICHER z okazji 18 urodzin.

CHRZEST: Zuzanna Marianna HADAMEK

 

WTOREK – 22. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7.00

Za ++ z rodziny OKWIK.

 

ŚRODA – 23. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

Za + Klarę MITULA w 1 rocznicę śmierci i męża Gotfryda.

 

CZWARTEK – 24. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7.00

 

 

PIĄTEK – 25. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

Za + Hildegardę CZERNER siostrę Elfrydę

++ z rodzin MORAWIEC i PIECHULEK.

 

 

SOBOTA – 26. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

8.00

Za ++ z rodzin ZEMELKA i CHLUDEK.

18.00

W intencji rodziny WANIEK.

20.00

PAPIESKIE NOCNE CZUWANIE.

NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA

KANONIZACJA JP2 i JANA 23

27. 04. 2014

8.00

Za + Józefa LISZKA w I rocznicę śmierci.

10.00

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Za dzieci komunijne i ich rodziny.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

WIELKI TYDZIEŃ

 

SANCTUM TRIDUUM PASCHALIS

13. 04. – 21. 04. 2014

WIELKI PONIEDZIAŁEK  

17.30

SAKRAMENT POKUTY.

18.00

Za ++ Gerarda Monikę NAMMERT, Marię Franciszka JARZĄBEK, Huberta GABOR i pokrewieństwo.

WIELKI WTOREK  

7.00

Za + Rudolfa WOCHNIK.

7.30

SAKRAMENT POKUTY.

WIELKA ŚRODA  

18.00

Za + syna Grzegorza.

18.45

SAKRAMENT POKUTY.

WIELKI CZWARTEK  

17. 04. 2014

17.30

SAKRAMENT POKUTY.

18.00

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

ZA PARAFIAN.

ZA ++ KAPŁANÓW.

WIELKI PIĄTEK  

18. 04. 2014

14.00

DROGA KRZYŻOWA.

18.00

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

 

WIELKA SOBOTA

19. 04. 2014

22.00

WIGILIA PASCHALNA i REZUREKCJA:

ZA PARAFIAN.

Za ++ z rodzin PRENGER i FLEGEL.

NIEDZIELA WIELKANOCNA    

20. 04. 2014

8.00

 

10.00

Za + Franciszka CICHY, syna Henryka,

żonę Emilię i Annę WOLNY.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 04. – 13. 04. 2014

  

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   

06. 04. 2014

 

8.00

Za + Herberta WILK w 2 rocznicę śmierci.

10.00

Za + Alfreda PARCHATKA.

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

 

PONIEDZIAŁEK  –  07. 04

 

18.00

Za ++ z rodzin CHLUDEK i MROZIK.

 

WTOREK  –  08. 04

 

7.00

W intencji Rajmunda SABACKIEGO

 w 85 urodziny.

 

ŚRODA  –  09. 04

 

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Marię KUSZ w urodziny.

 

CZWARTEK  –  10. 04

 

7.00

Za ++ Feliksa i Helenę PELC oraz Jana i Michalinę LEWANDOWSKI.

 

PIĄTEK  –  11. 04

 

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

18.15

Za + Huberta DZIENDZIOŁ.

 

SOBOTA  –  12. 04

8.00

 

   

NIEDZIELA  PALMOWA   

13. 04. 2014

 

18.00

W intencji rodziny HERICH.

8.00

W intencji Barbary i Dariusza OŻAREK

 w 25 rocznicę ślubu.

10.00

W intencji Jadwigi FICOŃ w 70 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 03. – 06. 04. 2014

 

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

30. 03. 2014

 

18.00

Za ++ Jadwigę SIMON

8.00

W intencji LKS „Śląsk” REŃSKA WIEŚ.

10.00

Za + Elżbietę HAWRYŁKO i męża Michała

15.00

GORZKIE ŻALE.

 

PONIEDZIAŁEK -31. 03

18.00

Za + Monikę MACZEK

  

WTOREK    01. 04.

7.00

 
Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy KOŁODZIEJSKIEJ.

 

ŚRODA    02. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin FLEGEL i MAREK.

 

CZWARTEK    03. 04.

7. 00

W intencji Julii WOJTKOWIAK z okazji 8 urodzin.

 

PIĄTEK    04. 04.

18.00

 

  Za + Brygidę KOSTKA.

Za + Gabrielę HERICH.

18.30

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII.

 

SOBOTA    05. 04.

8. 00

Za + Wincentego i Marię JANIK.

  

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

06. 04. 2014

 

18.00

Za + Franciszka KALBRUN w 4 rocznicę śmierci.

8.00

Za +Herberta WILK w 2 rocznice śmierci.

10.00

Za + Alfreda PARCHATKA.

15.00

GORZKIE ŻALE.