Witamy na stronie parafii pw. Sw. Urbana

Św. Urban - Reńska Wieś

Niedziela Papieska

08. 10. – 15. 10. 2017

1. Dziś 17 Niedziela Papieska. Kolekta do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Zapraszamy na papieskie kremówki.
2. Przeżywamy październik, miesiąc Różańca świętego. Gorąco zapraszam na codzienne nabożeństwa różańcowe. Modlimy się w polecanych sprawach w zaleckach.
3. Wspominając wdzięcznym sercem zbiórki darów w poprzednich latach, Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego, rozpoczynając kolejny rok formacji, zwraca się z tradycyjną prośbą o zbiórkę darów dla rodziny seminaryjnej. Zbiórkę darów (płodów ziemi, produktów mącznych oraz innych produktów).
4. W zakrystii są Kalendarze rolników na 2018 rok.
5. Zapraszam na Msze święte w tygodniu. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można zamawiać intencje na 2018 rok.
6.

Do sprzątania zapraszam:

WAWRZYNIAK, MAŃKA, RÓŻYCKI, SMAGA.