7 – 13.11

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

07. 11. – 13. 11. 2011

PONIEDZIAŁEK – 07.11

18.00

Za + Rajmunda KOMOR w 1 rocznicę śmierci.

Za + męża Józefa TŁUCZYKONT i rodziców z obu stron.

WTOREK 08. 11.

Św. Łukasz Ew.

7.00

Za ++ MOCNY, KECLER, MAGIERA.

ŚRODA 09. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Jadwigę NOREK w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 10. 11.

17.00

Za + Zygfryda GOMOŁKA w 1 rocznicę śmierci.

ŚW. MARCINA

11. 11. 2011

8.00

Do Bożej Opatrzności w intencji rodziny MAŚLANKA.

10.00

W intencji Arnolda GRZYBEK z okazji urodzin.

SOBOTA 12. 11.

8.00

W intencji Sylwii ROSENBERGER z okazji 50 urodzin.

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

13. 11. 2011

18.00

W intencji Darii DZIENDZIOŁ w 18 urodziny.

CHRZEST: Jakuba WALA.

8.00

Za ++ Bertę i Edmunda PRZEZDZIENK..

10.00

W intencji Kamila BULA w 18 urodziny.

15.00

NIESZPORY

30.10 – 06.11.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 10. – 06. 11. 2011

PONIEDZIAŁEK – 31. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ SZAFARCZYK, KUSZ, TOMYS.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01. 11. 2011

8.00

Za ++ KECLER, KRZYWIK, HORNIG.

10.00

Za + Franciszka KOWALSKI rodziców i teściów.

14.00

NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU.

DZIEŃ ZADUSZNY

ŚRODA 02. 11.

7.00

Za zalecanych zmarłych.

17.30

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

CZWARTEK 03. 11.

7.00

Za + Alfreda i Marię SŁUŻAŁEK. RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

PIĄTEK 04. 11.

17.30

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

Za ++ STEFANIDES i WOLNY.

SOBOTA 05. 11.

8.00

Za + Wilibalda SPITALNY rodziców i pokrewieństwo KOSCH i SPITALNY.

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 11. 2011

18.00

Za + Rajmunda KOMOR.

8.00

W intencji Michała KOZUPA w 30 urodziny.

10.00

W intencji Urszuli i Bernarda BURDA w 25 rocznicę ślubu.

15.00

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH.

23 – 30.10. 2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 10. – 30. 10. 2011

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

23. 10. 2011

18.00

W intencji rodziny MAICHER.

8.00

Za + Stefanię BARTECZKO w 15 rocznice śmierci.

10.00

ROCZEK: Karolina GIERCZYCKA

Oliwia GRZYBEK.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK 24. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Danutę Jana ZAWADZKI.

W intencji Jadwigi i Józefa FICOŃ.

WTOREK 25. 10

7.00

Za + Henryka BUGIEL w 1 rocznicę śmierci i ++ rodziców MAJ i IDZIK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA 26. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Henryka WOJTEK w 2 rocznicę śmierci.

Za + Feliksa PIERUSZKA, Franciszka FOLTYN i rodziców.

CZWARTEK 27. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Krystyny FIGURA z okazji urodzin.

W intencji Teresy KOŁODZIEJSKIEJ o zdrowie.

PIĄTEK 28. 10

Św. Szymona i Judy Tadeusza

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Adeli ZINN z okazji 84 urodzin.

SOBOTA 29. 10

8.00

W intencji rodziny WANIEK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

30. 10. 2011

18.00

Dziękczynna w intencji rodziny SŁUPINA.

8.00

Za + Eugeniusz FIGURA w 16 rocznicę śmierci.

10.00

ROCZEK: Filip KLAJNOWSKI.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

16 – 23. 10

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 10. – 23. 10. 2011

PONIEDZIAŁEK – 17.1 0

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Franciszka WOŁOWSKI i ++ WOŁOWSKI WOLNY.

WTOREK 18. 10.

Św. Łukasz Ew.

7.00

W intencji Lidii SMYKALLA z okazji 60 urodzin.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA 19. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji rodziny CIBIS.

CZWARTEK 20. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Jana ROGOSZ w 6 rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

PIĄTEK 21. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Męża Waltera CEBULA rodziców z obu stron i pokrewieństwo.

SOBOTA 22. 10.

8.00

Dziekczynno-błagalna w intencji Lidii KWALSKI z okazji 70 urodzin, córki i syna z rodzinami.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

23. 10. 2011

18.00

W intencji rodziny MAICHER.

8.00

Za + Stefanię BARTECZKO w 15 rocznice śmierci.

11.00

ROCZEK: Karolina GIERCZYCKA

Oliwia GRZYBEK.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Niedziela Papieska

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

09. 10. – 16. 10. 2011

NIEDZIELA PAPIESKA

09. 10. 2011

8.00

Za ++ MAREK, WERNER, DWORNIK, SALWA.

10.00

W intencji Genowefy CZUJ z okazji 75 urodzin i rodziny.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK 10. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Jadwigę JANIK w 2 rocznicę śmierci.

WTOREK 11. 10

7.00

Za + Stefanię CZERNER.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA 12. 10

17.30

MSZA SZKOLNA: Za ++ PETRYSZYN ZIMMER.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

CZWARTEK 13. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Zygmunta OKUPNICZAK w 1 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 14. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ CIEŚLIK STEUER.

SOBOTA 15. 10

Św. Teresy z Avila

8.00

W intencji rodzin LACHETA i JANIK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

CHRZEST: PRENGER Alina.

NIEDZIELA ŚW. JADWIGI ŚL.

16. 10. 2011

18.00

W intencji rodziny FICOŃ.

8.00

Za + Reinholda LOREK, Horsta Elżbietę MAREK.

10.00

Za + Alfonsa, Elfrydę BUGIEL, Franciszka KALBRUN

i ++ BUGIEL KALBRUN.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

KIERMASZ

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

02. 10. – 09. 10. 2011

26 ROCZNICA POŚWIECENIA KOŚCIOŁA

02. 10. 2011

8.00

Za ++ rodziców Urszula i Ewalda OSUCHOWSKICH.

11.00

ZAKOŃCZENIE ROKU JUBILEUSZOWEGO.

ZA PARAFIAN.

W intencji Natalii z okazji urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK 03. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + rodziców Helenę Władysława KASIŃSKI brata Mateusza siostrę Irenę z mężem i synem Wiesławem.

WTOREK 04. 10

Św. Franciszka

7.00

W intencji rodziny MUSIOŁ.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA 05. 10

Św. Faustyny

17.30

MSZA SZKOLNA: Za + Jana, Klaudiusza KUBIEC, Alfreda, Jana JANIK i pokrewieństwo..

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

CZWARTEK 06. 10

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Michała GADOMSKI z okazji 50 urodzin.

PIĄTEK 07. 10

NMP Różańcowej

7.00

Róże Różańcowe.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ TRZPIOT, KALWAT.

SOBOTA 08. 10

8.00

Za ++ Łucję Franciszka SŁUŻAŁEK.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

NIEDZIELA PAPIESKA

09. 10. 2011

18.00

Za ++ ZINN, GAWLINA.

8.00

Za ++ MAREK, WERNER, DWORNIK, SALWA.

10.00

W intencji Genowefy CZUJ z okazji 75 urodzin i rodziny.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Dożynki

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 09. – 18. 09. 2011

DOŻYNKI PARAFIALNE

11. 09. 2011

8.00

W intencji Marii GOŁĘBIEWSKIEJ z okazji 35 urodzin i rodziny.

10.00

PODZIĘKOWANIE ZA PLONY: ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 12. 09

18.00

Za + Wilhelma NOWAK w 2 rocznicę śmierci.

WTOREK 13. 09.

7.00

Za + Herberta JAROLIN i pokrewieństwo.

ŚRODA 14. 09.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Andrzeja CHLUDEK, żonę Ilonę i pokrewieństwo.

CZWARTEK 15. 09.

7.00

Za + Franciszka, Gertrudę FICOŃ, syna Waltera, Marię MICHALIK i męża Józefa.

PIĄTEK 16. 09.

18.00

Za + Artura NOLL w 2 rocznicę śmierci.

SOBOTA 17. 09.

8.00

Za + Hildegardę CHLUDEK, 2 siostry pokrewieństwo CHLUDEK i PANDER.

13.00

ŚLUB RZYMSKI: RENCHEN – KUNA.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 09. 2011

18.00

Za ++ rodziców Krystynę Pawła ROSA pokrewieństwo ROSA DWORACZEK CEBULA.

8.00

W intencji rodziny MROZEK

10.00

Za ++ KUBERA I KIPKA

ROCZEK: Kamil DZIADYKIEWICZ.

16.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

21. 08. – 28. 08. 2011

PONIEDZIAŁEK – 22. 08

NMP Królowej

18.00

Za ++ MAREK, SEUCHTER.

WTOREK 23. 08.

8.00

Za + Martę POPANDA i pokrewieństwo.

ŚRODA 24. 08.

Św. Bartłomieja

18.00

W intencji Rudolfa WILK z okazji 75 urodzin.

CZWARTEK 25. 08.

8.00

Za ++ WIECZOREK SŁUŻAŁEK.

PIĄTEK 26. 08.

NMP Częstochowskiej

18.00

Za + Margot WARKOCZ rodziców i pokrewieństwo.

SOBOTA 27. 08.

8.00

Za ++Marię i Wincentego JANIK.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

28. 08. 2011

18.00

W intencji GLAGLA

8.00

W intencji Klaudii i Marcina ULKA w 1 rocznicę ślubu.

10.00

W intencji Pawła LANGER z okazji 18 urodzin.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

14. 08. – 21. 08. 2011

WNIEBOWZIĘCIE

NMP

15. 08. 2011

8.00

W intencji Marii i Jana KALBRUN w 25 rocznicę ślubu.

10.00

Za ++ BUJAK, KALA.

WTOREK 16. 08.

8.00

Za + Marię FILUSZ w 20 rocznicę śmierci.

ŚRODA 17. 08.

Św. Jacka

18.00

Za + Józefa WAWRO, rodziców z obu stron.

CZWARTEK 18. 08.

8.00

Za + Zofię HUEBNER w 30 dzień po śmierci.

PIĄTEK 19. 08.

18.00

W intencji Piotra i Beaty KLAJNOWSKI w 20 rocznicę ślubu.

SOBOTA 20. 08.

8.00

Za + Marię JONDERKO w 4 rocznicę śmierci.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21. 08. 2011

18.00

8.00

Za + Stefanię CZERNER w 30 dzień po śmierci.

10.00

Za ++ Alfreda HERICH ++ FOLWARCZNY i pokrewieństwo.

CHRZEST: JULIA KOZAK

13 -20.04.2011

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13. 04. – 20. 04. 2011

CZWARTEK 14. 04.

7. 00

PIĄTEK 15. 04.

17.30

Za + męża Rudolfa WOCHNIK.

ULICZNA DROGA KRZYZOWA.

SOBOTA 16. 04.

8. 00

Za ++ CHLUDEK, ZEMELKA.

NIEDZIELA PALMOWA

17. 04. 2011

18.00

ROCZEK: Natalia MUCHA.

8.00

Za + Kazimierza MIKRUT w 10 rocznicę śmierci i ojca Floriana.

10.00

W intencji Roberta HERICH w 16 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

WIELKI

PONIEDZIAŁEK

18. 04

18.00

Za + męża Gerarda NAMMERT, teściową Monikę, Huberta GABOR i pokrewieństwo.

WIELKI WTOREK

19. 04.

7.00

WIELKA ŚRODA

20. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Otylię i Leonarda FLEGEL.