2 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 01. – 25. 01. 2015

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 01. 2015

18.00

Za + Ernestynę i Erykę APOSTEL, męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo APOSTEL, NIEMIEC.

8.00

 

10.00

W intencji Łukasza SŁUPINY okazji 30 rocznicy urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 19. 01

18.00

Za + Rudolfa SCHMIT.

WTOREK – 20. 01.

7.00

Za + Agnieszkę PARUSEL i pokrewieństwo SZITKO

ŚRODA – 21. 01.

18.00

W intencji Gabrieli SZEFER z okazji 75 urodzin.

CZWARTEK – 22. 01.

7.00

Za + Paulinę SŁUŻAŁEK w 2 rocznicę śmierci.

PIĄTEK – 23. 01.

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny PRENGER.

SOBOTA – 24. 01.

8.00

Za + Marię SEUCHTER w 30 dzień po śmierci.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

25. 01. 2015

18.00

 

8.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN.

10.00

W intencji Weroniki ŁASZEWSKIEJ z okazji urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

11. 01. – 18. 01. 2015

 

NIEDZIELA

CHRZTU PAŃSKIEGO

11. 01. 2015

18.00

W intencji rodziny TRZPIOT.

8.00

 

10.00

W intencji Anny ROTER okazji 75 rocznicy urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 12. 01

18.00

 

WTOREK – 13. 01.

7.00

Za + męża Herberta JAROLIN i pokr.

ŚRODA – 14. 01.

18.00

Za ++ z rodzin SOBEL, PORDZIK, KLINBERG I SKLORZ.

CZWARTEK – 15. 01.

7.00

Za + z rodziny WOJTEK

PIĄTEK – 16. 01.

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny SIONKOWSKI i pewnej intencji.

 

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 01. 2015

 

18.00

Za + Ernestynę i Erykę APOSTEL, męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo APOSTEL, NIEMIEC.

8.00

 

10.00

W intencji Łukasza SŁUPINY okazji 30 rocznicy urodzin.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II Niedziela BN

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 01. – 11. 01. 2015

II NIEDZIELA

BOŻEGO NARODZENIA

04. 01. 2015

18.00

Za + męża Henryka BUJAK w 5 rocznicę śmierci.

8.00

 

10.00

W intencji Ernsta MROZEK z okazji

90 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 05.01.

18.00

 

OBJAWIENIE PAŃSKIE

06. 01. 2015

8.00

Za + Stanisława TRZPIOT ++ rodziców i pokrewieństwo.

10.00

W intencji Joachima i Anieli BULA z okazji 25 rocznicy ślubu.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚRODA – 07.01.

18.00

Za + Rafała MANEK w 6 rocznicę śmierci i ++ MANEK, POLACZEK.

CZWARTEK – 08.01.

7.00

 

PIĄTEK– 09. 01

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Krystiana FLEGEL.

NIEDZIELA

CHRZTU PAŃSKIEGO

11. 01. 2015

18.00

W intencji rodziny TRZPIOT.

8.00

 

10.00

W intencji Anny ROTER okazji 75 rocznicy urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

Boże Narodzenie

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

22. 12. – 28. 12. 2014

PONIEDZIAŁEK – 22. 12

17.30

RORATY: Za + Annę WOŁOWSKĄ

w 1 rocznicę śmierci.

WTOREK – 23. 12.

17.30

ZAKOŃCZENIE RORAT.

18.45

SAKRAMENT POKUTY.

ŚRODA –24.12.

WIGILIA

16.00

PASTERKA DLA DZIECI I STARSZYCH:.

ZA PARAFIAN.

NARODZENIE PAŃSKIE

25. 12. 2014

0.00

PASTERKA: ZA PARAFIAN.

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

SUMA: ZA PARAFIAN.

Za + Jana AUER z okazji urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚW. SZCZEPANA

26. 12. 2014

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

Dziękczynna w int. rodz. WILCZEK.

Za + Alfreda KUBERA, rodziców braci, Teodora KIPKA i pokrewieństwo.

 

SOBOTA – 27. 12.

Św. Jana Apostoła.

11.00

ZA DZIECI NASZEJ PARAFII.

13.00

Pogrzeb śp. Marii SEUCHTER.

NIEDZIELA

ŚW. RODZINY

28. 12. 2014

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny PIECHULEK

8.00

W intencji Marii i Kazimierza OLSZEWSKI z okazji 40 rocznicy ślubu.

10.00

W INTENCJI RODZIN.

14.00

W intencji rodzinnych domów dziecka.

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

I NIEDZIELA ADWENTU

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 11. – 07. 12. 2014

 

 

I NIEDZIELA ADWENTU

30. 11. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców WOLNY i STEFANIDES.

8.00

Za + Jerzego ROSENBERGER od koleżanek i kolegów z laboratorium Grupy Azoty.

10.00

W intencji Teresy SŁUŻAŁEK z okazji 50 urodzin.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE.

PONIEDZIAŁEK – 01. 12

17.30

RORATY: Dziękczynna w intencji rodziny PRENGER.

WTOREK – 02. 12.

7.00

RORATY: Za ++ Rudolfa FILUSZ pokrewieństwo ULMANN, FILUSZ i SCHREIBER.

ŚRODA – 03. 12.

17.30

RORATY: Za + Franciszka KOMOR i rodziców DROZD i KOMOR.

CZWARTEK – 04. 12.

Św. Barbary

17.30

RORATY: Za + Józefa PAŃCZYK, Annę i Michała GŁĄB.

PIĄTEK – 05. 12.

7.00

W intencji Róż Różańcowych.

17.30

RORATY: Za + Józefa KULAWIK w 9 rocznicę śmierci i żonę Marię.

SOBOTA – 06. 12.

Św. Mikołaja

8.00

 

II NIEDZIELA ADWENTU

07. 12. 2014

18.00

Za + Stanisława SZUBA i Danutę ZAWADZKĄ.

8.00

W intencji Adelajdy FILUSZ z okazji urodzin.

10.00

Za + Kazimierza SAŁEK w 7 rocznicę śmiercii ++ ZACHARCZUK, NAWROCKI, HACZYŃSKI, LEWANDOWSKI.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE

 

 

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 11. – 30. 11. 2014

 

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

23. 11. 2014

18.00

W intencji Elwiry GRUSZCZYŃSKIEJ z okazji urodzin.

8.00

Za + Reinholda LORENZ w 10 rocznicę śmierci.

10.00

Za + syna Piotra i męża Waltera SŁUŻAŁEK.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 24. 11

18.00

Za ++ z rodzin BEDNARSKI i MAREK.

WTOREK – 25. 11.

7.00

Za ++ Paulinę i Alfreda SŁUŻAŁEK.

ŚRODA – 26. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Huberta Wiktorię SŁUPINA i Reinholda, Pawła, Jadwigę SZYNOL.

CZWARTEK – 27. 11.

7.00

Za + Henryka ROTER i pokrewieństwo.

PIĄTEK – 28. 11.

18.00

Za ++ Otylię i Leonarda FLEGEL.

SOBOTA – 29. 11.

8.00

Za ++ z rodziny WOLKE.

 

I NIEDZIELA ADWENTU

30. 11. 2014

 

18.00

Za ++ rodziców WOLNY i STEFANIDES.

8.00

Za + Jerzego ROSENBERGER od koleżanek i kolegów z laboratorium Grupy Azoty.

10.00

W intencji Teresy SŁUŻAŁEK z okazji 50 urodzin.

15.00

NIESZPORY ADWENTOWE.

 

 

 

 

 

 

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

16. 11. – 23. 11. 2014

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 11. 2014

18.00

Za ++ rodziców.

Za + Waltera CZERNER, rodziców i teściów.

8.00

Za ++ z rodzin PRZEZDZIENK i WESOŁY.

10.00

W intencji Franciszka i Adelajdy STEIN z okazji 50 rocznicy ślubu.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PONIEDZIAŁEK – 17. 11

18.00

Za + Marię KONIK męża Jana i pokrewieństwo.

WTOREK – 18. 11.

7.00

Za ++ Z rodzin MUSIOŁ i JESIONEK.

ŚRODA – 19. 11.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin NIEUŻYŁA i PANEK.

CZWARTEK – 20. 11.

7.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK i DAMBIEC.

PIĄTEK – 21. 11.

18.00

Za ++ z rodziny ULKA.

SOBOTA – 22. 11.

8.00

W intencji rodziny KOMOR.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

23. 11. 2014

18.00

W intencji Elwiry GRUSZCZYŃSKIEJ z okazji urodzin.

8.00

Za + Reinholda LORENZ w 10 rocznicę śmierci.

10.00

Za + syna Piotra i męża Waltera SŁUŻAŁEK.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

09. 11. – 16. 11. 2014

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

09. 11. 2014

8.00

Za + Eleonorę MROZEK w 20 rocznicę śmierci.

10.00

Za ++ z rodzin KOWALSKI i GABRIEL.

15.00

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

PONIEDZIAŁEK – 10. 11

18.00

Za ++ z rodzin SZAFARCZYK i KUSZ.

Za + Jerzego ROSENBERGER w 30 dzień po śmierci.

WTOREK – 11. 11

ŚW. MARCINA Z TOURS

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

8.00

Za + Gertrudę WANIEK.

10.00

W intencji Gertrudy SŁUPINA z okazji 75 urodzin i 52 rocznicy ślubu.

ŚRODA – 12. 11.

16.00

PROCESJA ŚW. MARCINA

17.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ z rodzin OLSZEWSKI i ŻYGADŁO.

CZWARTEK – 13. 11.

7.00

Za ++ z rodzin ZEMELKA MALERCZYK.

PIĄTEK – 14. 11.

18.00

Za + Romana OLSZOK.

SOBOTA – 15. 11.

8.00

Za + Gertrudę LOS w 96 urodziny.

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 11. 2014

18.00

Za + Waltera CZERNER, rodziców i teściów.

8.00

Za ++ z rodzin PRZEZDZIENK i WESOŁY.

10.00

W intencji Franciszka i Adelajdy STEIN z okazji 50 rocznicy ślubu.

15.00

NIESZPORY NIEDZIELNE.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 10. – 02.11. 2014

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 10. 2014

18.00

Za + Franciszka KOWALSKIEGO, rodziców i teściów.

8.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 2 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji  Adeli ZINN.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-27.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny WILK.

WTOREK – 28. 10.

7 00

W intencji Teresy WILPERT z okazji 80 urodzin.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 29. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Marię KULAWIK w 1 rocznicę śmierci.

Za + Marię ROKITA w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK – 30. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji rodziny MICHALIK.

PIĄTEK – 31. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Chrzest: Wiktoria ZGRAJA

Za + Rafała MANEK w dniu urodzin.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01. 11. 2014

8.00

Za ++ z rodzin KINNERT i KECLER.

10.00

Za zalecanych zmarłych.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

DZIEŃ ZADUSZNY

02. 11. 2014

18.00

Za zalecanych zmarłych.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny GLAGLA.

10.00

Za + męża Gerarda NIEMIEC i pokrewieństwo.

15.00

NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU.

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 10. – 26.10. 2014

NIEDZIELA MISYJNA

19. 10. 2014

18.00

Za ++ z rodzin PIEGZA i BULA.

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny FICOŃ.

10.00

W intencji Andrzeja SKRZYPCZAKA z okazji 50 urodzin.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

PONIEDZIAŁEK-20.10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za + Henryka BUGIEL w 4 rocznicę śmierci

++ z rodzin MAJ i IDZIK.

WTOREK – 21. 10.

7 00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

ŚRODA – 22. 10.

17 30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

MSZA SZKOLNA: Za + Jerzego MUSIOŁ.

CZWARTEK – 23. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Pauliny CEBULAK z okazji 18 urodzin.

PIĄTEK – 24. 10.

17.30

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

Za ++ Danutę ZAWADZKĄ i Krystynę SZUBA.

SOBOTA – 25. 10.

11.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

W intencji Bernardina i Doroty JENDEREK z okazji 35 rocznicy ślubu.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 10. 2014

18.00

Za + Franciszka KOWALSKIEGO, rodziców i teściów.

8.00

Za + Rudolfa CIEŚLIK w 2 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji Adeli ZINN.

15.00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.